Nowogrodzka kusi luksusem najwyższej klasy

30 października 2008 roku odbyło się obiecane oficjalne otwarcie nowego, nowoczesnego budynku przy ul. Nowogrodzkiej 21, oferującego powierzchnię biurowo-handlową najwyższej klasy. Gmach mieści się w ścisłym centrum stolicy, zachowując przy tym swoją niepowtarzalną kameralność.
O prestiżu lokalizacji N21 nikogo nie trzeba przekonywać – nie jest to również kolejny szklany biurowiec korporacyjny, ale przyjazny budynek o cechach najwyższej klasy biurowej. Budynek ten powstał w miejscu, w którym wcześniej istniała kamienica należąca do firmy Energopol Trade. Od  2006 roku firma  SwedeCenter ma go w swoim posiadaniu – został rozebrany (pozostała tylko konstrukcja stalowa i stropy) i w bardzo szybkim tempie wybudowany na nowo. Od października b.r. posiada pozwolenie na użytkowanie i jest już w ponad 40% wynajęty.

Właściciel wraz z pracownią architektoniczną Atelier 7, poza oferowanym wysokim standardem usług, zadbał o elegancki wygląd budynku. Jego fasada, która została wyrównana z innymi budynkami do wysokości 5 piętra, została wykonana z jasnego trawertynu. Od 6 piętra jest cofnięta i wykonana z płyt bazaltowych. Dzięki temu rozwiązaniu na 6 piętrze zlokalizowany jest taras. Dodatkowo zainteresowanie przechodniów wzbudzać będą duże okna i eleganckie wejście do budynku wykonane ze szkła, które mają nadać budowli szyku i unikalnego charakteru.

Powierzchnia całkowita ośmiopiętrowego budynku wynosi około 3 500 mkw.; szczególną uwagę zwracają ogromne witryny i wysokość lokali parterowych sięgające 4 metrów. Na wszystkich poziomach znajdują się rozświetlone przestrzenie, które wykończono z wysoką dbałością o szczegóły, z naturalnych i trwałych  materiałów. W połączeniu z zaawansowanymi systemami podniesionych podłóg, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz zastosowanego na powierzchniach oświetlenia rozproszonego   tworzą komfort i pozwalają użytkownikom na dowolną, wygodną aranżację swojego biura już od 100 m.kw. wzwyż. Stawki czynszu w N21  kształtują się obecnie na bardzo konkurencyjnym poziomie w odniesieniu do biurowców tego typu w centrum Warszawy.

O jego zaletach przekonali się już między innymi: Lockheed Martin, Penta Investments, Mercuri Urval – swoja lokalizację ma tu placówka banku Alior oraz butik z ekskluzywną odzieżą prosto z Francji Dermont. Trwają też zaawansowane negocjacje z kolejnymi firmami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu