Microsoft zaprasza na konferencję VORT-EX

Trwa rejestracja na konferencję VORT-EX organizowaną w dniach 18-19 listopada br. przez firmę Microsoft. Udział w konferencji jest bezpłatny. W ramach spotkania, które będzie miało charakter wirtualnego konwersatorium, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie rozwoju biznesu internetowego, w tym m.in. projektowania portali i stron internetowych oraz najnowszych narzędzi i technologii do tego przeznaczonych. Spotkanie jest skierowane w szczególności do developerów, projektantów stron i serwisów internetowych oraz managerów z regionu Europy Środowo – Wschodniej. Więcej informacji na temat VORT-EX oraz szczegółowa agenda i rejestracja na konferencję jest dostępna pod adresem http://www.microsoft.com/vort-ex/.

VORT-EX to dwudniowa, internetowa konferencja dostępna za pośrednictwem strony http://www.microsoft.com/vort-ex/.

Na spotkaniu zostaną poruszone takie tematy, jak: możliwości zastosowanie usług platformy Windows Live we własnych rozwiązaniach, oprogramowanie i infrastruktura dla firm oferujących usługę hostingu, marketing cyfrowy, marketing blogów, budowa zaawansowanych aplikacji desktopowych czy konwergencja mediów.

„VORT-EX to bardzo ciekawa propozycja dla tych, którzy z powodu braku czasu nie mogą sobie pozwolić na udział w tradycyjnych konferencjach. Uczestnictwo w spotkaniu za pośrednictwem Internetu staje się obecnie dogodną alternatywą. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udział w konferencji będzie bezpłatny” – powiedział Janusz Berta z polskiego oddziału firmy Microsoft.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 listopada br., w godzinach:

  • 18 listopada, wtorek: 14:00 – 19:00,
  • 19 listopada, środa: 14:00 – 18:00;
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu