Logotec dołącza do elitarnego klubu KIS 100 Club

Możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami stu najbardziej innowacyjnych firm w Europie oraz tworzenie międzynarodowych platform biznesowych, to tylko niektóre z korzyści przystąpienia do elitarnego Knowledge Intensive Services 100 Club. W październiku 2008 roku firma Logotec Engineering S.A., jako jedna z pierwszych w Polsce, dołączyła do zrzeszającego młode i dynamicznie rozwijające się europejskie przedsiębiorstwa klubu KIS 100 Club.


Knowledge Intensive Services 100 Club, to nowo powstała międzynarodowa platforma, mająca na celu wymianę doświadczeń między najbardziej dynamicznymi i innowacyjnymi firmami działającymi w sektorze MSP. KIS 100 Club jest częścią Usług Bogatych w Wiedzę – Platformy Innowacji (KIS – IP), nowego projektu powstałego w ramach Europe INNOVA, który poprzez swe działania dąży do zwiększenia zainteresowania innowacyjnymi usługami w krajach Europejskich.

– Zaproszenie naszej firmy do KIS 100 Club, to przede wszystkim ogromna szansa na wymianę doświadczeń z przedsiębiorstwami, które podobnie jak i my, za jeden z głównych celów stawiają sobie projektowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Ponadto członkostwo w tak elitarnym klubie stwarza możliwość kontaktu z innymi środowiskami oraz rozwinięcia współpracy biznesowej z innymi sektorami rynków europejskich – powiedział Jerzy Dryndos, prezes zarządu Logotec Engineering Group, podczas konferencji Europe INNOVA, na której miejsce miało uroczyste przyjęcie firmy do grona klubowiczów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu