Lexmark ogłasza specjalny program promujący wykorzystanie kolorowego druku laserowego w sektorze biznesowym

Rusza seria zaplanowanych do końca bieżącego roku działań, mających na celu promowanie odpowiedzialnego wykorzystania kolorowego druku laserowego w segmencie biznesowym.
Celem akcji jest zademonstrowanie użytkownikom biznesowym, jak najlepiej wykorzystać możliwości kolorowej laserowej linii Lexmarka, odznaczającej się wysoką jakością, niezawodnością i niskimi kosztami eksploatacji. Począwszy od 15 października, Lexmark oferuje użytkownikom z tego segmentu bezpłatną, trzyletnią gwarancję na urządzenia laserowe klasy high-end, jako dodatkową zachętę do wyboru kolorowych drukarek laserowych firmy Lexmark.

Działania są wspierane nową, specjalnie przygotowaną stroną internetową – www.drukujmniej.pl – która pomoże użytkownikom kolorowych urządzeń laserowych maksymalnie wykorzystać możliwości swojego sprzętu, drukując mniej i więcej oszczędzając.

Nowa witryna ma ponadto za zadanie ułatwić użytkownikom biznesowym i partnerom zrozumienie wpływu drukowania na środowisko oraz udostępni porady, jak drukować efektywniej i ograniczyć zużycie materiałów eksploatacyjnych.

Resellerom, będącym członkami programu Channel Value Programme, Lexmark zapewnia możliwość zwiększenia marży i usprawnienia obsługi klientów dzięki dodatkowym ofertom.

Partnerzy uczestniczący w programie Channel Value Programme mogą korzystać ze stworzonej na jego potrzeby platformy internetowej, zapewniającej szybki i łatwy dostęp do szerokiej gamy narzędzi – od przewodników po produktach i ich szczegółowych opisów po materiały promocyjne i argumenty dla sprzedawców.

Przedsięwzięciu będzie towarzyszyć emisja reklam w prasie, radiu i telewizji prowadzona w szesnastu krajach, a także publikacja nowych materiałów pomocniczych dostępnych do pobrania ze strony internetowej.

Magdalena Prendota, SMB & Marketing Manager w firmie Lexmark, wyjaśnia: „Linia kolorowych urządzeń laserowych firmy Lexmark jest dobrze znana z niezawodności i wysokiej jakości wydruków. Celem nowego programu jest ugruntowanie wśród biznesowych użytkowników kolorowych urządzeń laserowych wiedzy na temat tego, jak drukować mniej i więcej oszczędzać. Nie chodzi tylko o kupowanie właściwego sprzętu, chodzi o ciągłe dążenie do zwiększenia efektywności pracy, wzmocnione naszym przesłaniem – drukuj mniej i oszczędzaj.”

„Jednocześnie Lexmark przywiązuje wielką wagę do wspierania  partnerów z kanału sprzedaży w oferowaniu klientom biznesowym wartościowych rozwiązań druku, by stali się dla klientów preferowanymi partnerami w biznesie.” – dodaje Magdalena Prendota,

Program obejmuje serie drukarek Lexmark C780, C782, C935, X782e, X940e i X945e.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu