Nowa promocja Euronetu i Plusa na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-pay, kontynuuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią Telekartę Plus za min. 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6 należącej do sieci Plus. Promocja trwa od 1 do 30 listopada br.
Z promocji mogą skorzystać klienci stacji benzynowych Lukoil, którzy zakupią jedną z Telekart Plus, a następnie w okresie trwania promocji dokonają zasilenia konta telefonu komórkowego w systemie pre-paid. Promocją objęte będą Telekarty Plus o nominałach 50, 60, 80, 100 i 150 zł. Można je nabyć poprzez terminale elektroniczne Euronetu, które znajdują się w kasach stacji Lukoil. Wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu Telekarty Plus objętej promocją, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6. Promocyjne upominki przekazywane będą klientom przez kasjerów stacji Lukoil. Promocja trwa od 1 do 30 listopada br.
lub do wyczerpania promocyjnych zestawów startowych.

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. O jej szczegółach informują również pracownicy stacji Lukoil.

To już kolejna promocja doładowań kont telefonów komórkowych organizowana przez firmę Euronet na stacjach benzynowych Lukoil. Dzięki współpracy Euronetu z wiodącymi w Polsce operatorami sieci GSM, klienci stacji Lukoil zyskali możliwość nieprzerwanego korzystania z bonusów oferowanych w ramach akcji promocyjnych.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 18% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil oraz na terenie placówek handlowych sieci Tesco i Real.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu