Projekt instalacji teletechnicznych

Współczesny dom to już nie tylko dach nad głową, zaspokajający podstawowe potrzeby rodziny. To często zestaw dodatkowych urządzeń i rozwiązań projektowych poprawiających jakość i komfort życia całej rodziny.
Projekt instalacji teletechnicznych to uzupełniający pakiet projektów dodatkowych instalacji, dostępny do wybranych projektów domów ARCHON+. Dzięki tym projektom, już na etapie prac budowlanych, możecie Państwo zdecydować jakie dodatkowe instalacje warto uwzględnić w Waszym nowym domu.

Projekt instalacji teletechnicznych pozwoli Państwu optymalnie zaplanować rozmieszczenie instalacji: telefonicznej, domofonowej, RTV/SAT oraz sieci komputerowej w swoim domu, a także korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesna technika.

„Dzięki zastosowaniu rozwiązań zawartych w tym opracowaniu, możecie Państwo już podczas prac instalacyjnych zaplanować czy w pokojach dziecinnych, kuchni, pokoju dziennym będziecie montować okablowanie, pozwalające na korzystanie z urządzeń teletechnicznych, dodatkowo, dzięki temu unikniecie późniejszej plątaniny kabli na podłodze” – mówi Marcin Sitkowski, PR Manager z ARCHON+ Biuro Projektów.

Budując dom trzeba zastanowić się nad funkcjonalnością urządzeń, w które chcemy go wyposażyć. Aby optymalnie wykorzystać ich możliwości, konieczne jest wykonanie odpowiednich instalacji we właściwym czasie i według rysunków stworzonych przez sprawdzonego projektanta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu