Jak praktycznie nauczyć się używać oprogramowania JUNOS do zarządzania wysokowydajnymi sieciami

Juniper Networks informuje o wydaniu instrukcji-przewodnika „JUNOS dla opornych
Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider w branży sieci o wysokich parametrach poinformowała o wydaniu niedawno „JUNOS® dla opornych” (wydawnictwo Wiley Publishing, Inc; ISBN: 9780470277966; 29,99 USD) – praktycznego podręcznika na temat oprogramowania JUNOS, zaufanego bezpiecznego sieciowego systemu operacyjnego sterującego pracą wysokowydajnych infrastruktur sieciowych produkcji Juniper Networks. Najnowsza książka z serii „Dla opornych” pozwala szybko i praktycznie nauczyć się obsługi oprogramowania JUNOS do zarządzania infrastrukturą wysokowydajnych sieci zawierających rutery, przełączniki, urządzenia zabezpieczające i inne elementy sieciowe produkcji Juniper Networks.

Oprogramowanie JUNOS pozwala firmom wdrażać infrastrukturę przełączania, kierowania i zabezpieczania ruchu w sieciach z użyciem potęgi jednolitego systemu operacyjnego sieci. Oparty na sile jedności system operacyjny JUNOS upraszcza eksploatację sieci podnosząc sprawność działania operatorów i zmniejszając koszty innowacji.

„JUNOS dla opornych” nauczy administratorów jak korzystać z funkcji JUNOS i dostarczy im wskazówek jak dobierać właściwy sprzęt. Czytelnik dowie się też jak łatwo przygotować, podłączyć, skonfigurować, zarządzać i diagnozować wiele różnych urządzeń i ruterów dowolnej wielkości firmy Juniper.

„Nowatorskie firmy postrzegają sieć jako elementy krytyczny sukcesu, a ich ekipy informatyczne ustawicznie poszukują nowych sposobów wprowadzania innowacji jednocześnie zaspokajając coraz wyższe i zmienne wymagania” – powiedział Scott Edwards, dyrektor działu szkoleniowego w Juniper Networks. „Dzięki oprogramowaniu JUNOS i tej przystępnej instrukcji pomożemy administratorom sieci i ich zabezpieczeń budować i eksploatować szybkie, niezawodne i bezpieczne sieci konwergentne, pozwalające na ich szybką rozbudowę przy jednoczesnym uproszczeniu eksploatacji, zmniejszeniu kosztów i ryzyka”.

Wydana przez wydawnictwo John Wiley & Sons, Inc., książka „JUNOS dla opornych” jest dostępna na całym świecie w księgarniach technicznych. Dodatkowe informacje i przykładowy rozdział można przeczytać na witrynie http://www.juniper.net/training/jnbooks/. Dodatkowe informacje o wydawnictwie John Wiley & Sons można znaleźć na stronie http://www.wiley.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu