Adam Zieliński – Dyrektorem Regionalnym na Europę Środkową i Wschodnią w Samlerhuset Group B.V.

Adam Zieliński, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający Skarbnicy Narodowej Sp. z o.o. – wiodącego dystrybutora monet i medali okolicznościowych w Polsce, awansował na stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią w Samlerhuset Group B.V.
Stanowisko Dyrektora Regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią jest nowoutworzonym stanowiskiem w Samlerhuset Group B.V. To efekt bardzo dobrych wyników osiąganych przez Skarbnicę Narodową na  rynku polskim oraz strategii związanej z dalszą ekspansją Grupy na rynkach Europy Centralnej i Środkowej. Bezpośrednim przełożonym nowego Dyrektora Regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią pozostał Ole Bjorn Fausta, jeden z założycieli i właścicieli Samlerhuset Group.

Adam Zieliński będzie nadal zarządzał rozwojem firmy na rynku polskim, jak również będzie odpowiedzialny za otwarcie, rozwój i wyniki nowych rynków CEE. Pierwszym z nich będą Czechy.

– W nowych rynkach CEE tkwi duży potencjał, który nieodzownie łączy się z nowymi wyzwaniami i szansą dla mnie na doskonalenie swoich umiejętności w zakresie zarządzania – powiedział Adam Zieliński.

Adam Zieliński od 3 lat jest związany ze Skarbnicą Narodową i Samlerhuset Group, pełniąc funkcję Dyrektora Zarządzającego. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingu bezpośredniego, jak również prowadzeniu działań operacyjnych firm wysyłkowych. Umiejętności zdobywał zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Jest absolwentem The London School of Economics w Wielkiej Brytanii (specjalizacja: ekonomia).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu