Idealne naczynia w AGDMedia.pl

Posiadanie eleganckich, trwałych, łatwych w czyszczeniu, a przy tym w rozsądnej cenie, naczyń, to marzenie każdego, kto choć trochę gotuje. I choć wydaje się, że połączenie tych wszystkich cech jest niemożliwe, to w AGDMedia.pl dostępne są już naczynia idealne – naczynia marki Tescoma.
Odpryski emalii, odkształcenia dna, porysowana powierzchnia to powszechne uszkodzenia kuchennych naczyń, zmora niejednej pani domu. Mimo zapewnień producentów, powstają w bardzo krótkim czasie, a nowozakupione naczynia po kilku miesiącach użytkowania nadają się już tylko do wyrzucenia.

Garnki, patelnie czy sztućce to przedmioty użytku codziennego, to przedmioty niezbędne, dlatego warto mieć pewność, że posiłki w nich przygotowywane, służą naszemu zdrowiu, a nie przyczyniają się do powstawania chorób choćby poprzez przedostawanie się do żywności szkodliwych pierwiastków emitowanych z uszkodzonego materiału. Warto też, żeby umilały, a nie uprzykrzały gotowanie.

Garnek garnkowi nierówny

Dobre garnki potrafią zdziałać cuda, dlatego ich wybór nie powinien być przypadkowy. Jak mówi Michał Pachlewski, Wiceprezes internetowego sklepu AGDMedia.pl “w kuchni znakomicie sprawdzają się naczynia ze stali nierdzewnej. Są one odporne na uszkodzenia, zabezpieczają potrawy przed przypaleniem, nie chłoną obcych zapachów, a materiał, z którego są wykonane jest niezwykle estetyczny”.

Wszystkie naczynia marki Tescoma wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej 18/10, umożliwiającej łatwe, szybkie i przyjemne przygotowywanie posiłków. Niewątpliwą zaletą takich garnków jest możliwość przyrządzania dań – zgodnie z zasadami zdrowej kuchni – na ograniczonej ilości tłuszczu. Potrawy przygotowywane taką metodą nie tracą witamin, cennych minerałów i walorów aromatycznych.

Naczynia Tescoma charakteryzują się masywnym i wielowarstwowym dnem, dzięki czemu zatrzymują ciepło, zapewniają równomierne rozprowadzanie energii oraz gwarantują ekonomiczne i energooszczędne gotowanie.

Na szczególną uwagę zasługują najwyższj klasy naczynia z linii Tulip i Vision charakteryzujące się atrakcyjnym, oryginalnym i nowoczesnym designem oraz doskonałym wykończeniem najdrobniejszych detali.

Naczynia marki Tecoma przeznaczone są do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowych, indukcyjnych, elektrycznych, a także płyt ceramicznych.

W AGDMedia.pl dostępne są niemal wszystkie rodzaje garnków Tescoma. Znajdziemy tu między innymi naczynia do gotowania na parze, szparagów, spaghetti, mleka oraz różnego rozmiaru rondelki, szybkowary, a także całe zestawy.

Patelnie do grillowania?

Swoją wielofunkcyjnością wyróżniają się również patelnie. Jedne wyspecjalizowane w przygotowaniu prostych i szybkich dań, inne, dzięki specjalnej, antyadhezyjnej powłoce, zapobiegającej przypalaniu się potraw, sprawdzają się nawet w grilowniu kiełbasek.

Patelnie marki Tescoma przeznaczone są do gotowania, smażenia i duszenia na kuchenkach gazowych, indukcyjnych, elektrycznych oraz płytach ceramicznych. Nie wymagają używania tłuszczu.

Sztućce na lata

Oprócz garnków i patelni, w AGDMedia.pl dostępne są również wysokiej klasy sztućce, które Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.wyróżnia nie tylko ich ponadczasowa elegancja ale przede wszystkim wyjątkowa jakość i trwałość. Dzięki specjalnie dobranemu materiałowi – wysokiej jakości stali nierdzewnej – sztućce Tescoma zaliczane są do najwyższej kategorii narzędzi kuchennych.

W sklepie AGDMedia.pl dostępne są sztućce z kilkunastu linii marki Tescoma. Osoby preferujące masywne, matalowe nity na trzonku mogą więc wybrać sztućce z linii Charme, natomiast osoby gustujące w wykończeniu powierzchni w kombinacji matu z połyskiem, sztućce z linii Morpho.

Do najwyższej klasy wyrobów firmy Tescoma należą noże Professional, które ze względu na wysoką jakość i atrakcyjną cenę, stanowią odpowiednie narzędzie zarówno dla najbardziej wymagających gospodyń, jak i zawodowców.

Godne uwagi są również noże Azza. Wyjątkowo masywne, wykute z jednej sztuki wysokiej jakości japońskiej stali nierdzewnej o twardości 55-57HC, przeznaczone są do szybkiej i sprawnej obróbki żywności. W AGDMedia.pl znajdziemy więc noże z tej linii do jarzyn, steków, bagietki, sera, do wykrawania, porcjowania i serwowania.

O bardzo dobrej jakości wszystkich sztućców firmy Tescoma świadczy również niezwykle długa, dziesięcioletnia gwarancja udzielana przez producenta.

Artykuły kuchenne marki Tescoma dostępne są w internetowym sklepie AGDMedia: www.agdmedia.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu