Firma Alna Business Solutions otrzymała prawa wyłącznego partnera platformy Quinyx na Litwie

Internetowe rozwiązanie w zakresie zarządzania procesami kadrowymi i płacowymi trafia na rynki państw bałtyckich. Platforma o nazwie Quinyx jest w Polsce oferowana przez PayrollCenter Sp. z o.o., należącą do międzynarodowej grupy UCMS Group EMEA.
UCMS Group EMEA, właściciel PayrollCenter Sp.z o.o. i firma Alna Business Solutions ogłosiły, że mający siedzibę w Wilnie dostawca rozwiązań ERP, został nowo mianowanym wyłącznym partnerem handlowym Quinyx na Litwie. Umowa ta jest pierwszym krokiem w kierunku wprowadzenia do krajów bałtyckich sztandarowej marki Grupy UCMS w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi.

Alna Business Solutions zacznie wkrótce dostarczać lokalne wersje rozwiązania Quinyx On-Demand w zakresie zarządzania procesami kadrowo-płacowymi. Proces dostosowania do miejscowych warunków obejmuje wprowadzenie do oprogramowania zasad podatkowych, wymogów prawnych, biznesowych oraz językowych każdego kraju z Regionu.

Quinyx On-Demand zawiera wszystkie etapy zarządzania personelem, w tym administrację płac, zatrudnianie i rozwiązywanie stosunku pracy. Aplikacja jest zaprojektowana w sposób umożliwiający jej ciągłe skalowalne modyfikowanie, co pozwala przedsiębiorstwom na jednolite zarządzanie zasobami ludzkimi i procesami płacowymi we wszystkich operacjach międzynarodowych, rozmaitych językach i różnych warunkach gospodarczych i prawnych.

UCMS Group EMEA i Alna Business Solutions planują w najbliższych  miesiącach dalej umacniać swoją współpracę, dostosowując Quinyx On-Demand do lokalnych potrzeb Klientów w Estonii i na Łotwie.

„Nasi Klienci oczekują korzyści z zainstalowanego oprogramowania kadrowego, bez narażania się na wysokie koszty, czy problemy w miejscu instalacji. Właśnie to, w ramach Quinyx On-Demand możemy zaoferować” – powiedział Tomas Milaknis, Członek Zarządu Alna Business Solutions.- Korzystając z Quinyx, Klienci płacą wyłącznie za funkcje jakich potrzebują. Partnerskie stosunki z UCMS Group EMEA pozwalają nam zaoferować najlepsze w swoim rodzaju oprogramowanie dla przedsiębiorstw każdej wielkości.”

Andreas Kemi, Prezes i Dyrektor Generalny UCMS Group EMEA podkreślił, że umowa ta oznacza kolejny kamień milowy w stałej ekspansji rozwiązań Quinyx na rynki europejskie. „Wraz z Alna Business Solutions możemy teraz wprowadzić do państw bałtyckich nasze elastyczne, skalowalne i nowoczesne rozwiązania, w zakresie zarządzania procesami kadrowo-płacowymi,” – powiedział.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu