Przejdź do treści

Platforma Juniper Networks przyspieszająca działanie aplikacji przeszła badania dotyczące zgodności z Oracle® E-Business Suite

Platforma WXC firmy Juniper pomaga ograniczać ryzyko, zwiększać wydajność pracy i ograniczać koszty operacyjne przedsiębiorstw rozproszonych
Firma Juniper Networks Inc. (NASDAQ: JNPR), lider w branży sieci o wysokich parametrach ogłosiła, że jej platforma WXC™ 590 do przyśpieszania działania aplikacji z powodzeniem przeszła badania zgodności z Oracle® E-Business Suite 12.0 i pomaga w ograniczeniu skutków opóźnień w sieciach rozległych, natłoków sieciowych i utraty pakietów, zapewniając przedsiębiorstwom rozproszonym większą całościową sprawność działania aplikacji firmy Oracle.

Juniper Networks WXC to najlepsza w swej klasie platforma przyśpieszania aplikacji, która zapewnia przedsiębiorstwom rozproszonym ekonomiczne i skalowalne rozwiązanie przyśpieszające działanie aplikacji w sieciach rozległych, dzięki czemu firmy i urzędy administracji publicznej mogą uzyskiwać krótkie i powtarzalne czasy odpowiedzi aplikacji, maksymalnie wykorzystywać inwestycje poczynione w sieci WAN oraz nadzorować i priorytetyzować działanie krytycznych dla ich pracy aplikacji i usług. Weryfikacja zgodności przez Oracle Application Integration Architecture for Partners Initiative wykazała, że po wstawieniu platformy WXC pomiędzy klienta i aplikację, funkcjonalność Oracle E-Business Suite jest zachowana.

„Platforma przyśpieszania aplikacji WXC firmy Juniper została przebadana i wykazano, że upraszcza procesy biznesowe” – powiedział Tom Herrmann, wiceprezes Oracle do spraw zarządzania współpracą z niezależnymi producentami oprogramowania i programami. „Uznanie zgodności z Oracle E-Business Suite pozwala naszym wspólnym klientom pokonywać przeszkody napotykane przez rozproszone i rozległe przedsiębiorstwa, uzależnione od szybkiej, niezawodnej i bezpiecznej łączności przez sieci WAN”.

Podstawowe wyniki badań pokazały, że:

  • Platforma WXC zapewnia solidną kompresję ruchu HTML, HTTP/HTTPS i Oracle Forms, zmniejszając ilość przesyłanych danych i poprawiając czas odpowiedzi.
  • WXC zapewnia najwyższą w swej klasie jakość usług (QoS), pozwalającą na priorytetyzację i przydzielanie pasma krytycznym w działalności firm aplikacjom E-Business Suite w stosunku do ruchu który nie jest absolutnie niezbędny.

„Jako Certyfikowany Partner Advantage w sieci Partnerów Oracle, mamy stały kontakt z Oracle, co ułatwia nam obsługę ich aplikacji w ramach realizacji naszej misji wznoszenia na nowy poziom wysokowydajnych sieci i zapewniania naszym klientom najlepszych w swej klasie rozwiązań przyśpieszających działanie aplikacji” – powiedział Ross Roesner, wiceprezes do spraw przyśpieszania WAN w Juniper Networks.  „Obecnie wiele przedsiębiorstw i urzędów administracji publicznej wykorzystuje aplikacje Oracle w swojej działalności. Dzięki nowatorskim funkcjom oferowanym przez Juniper, które przyśpieszają przepływ dużych wolumenów ruchu pochodzącego od szerokiej gamy aplikacji, dynamicznie działające organizacje mogą używanymi przez siebie aplikacjami nie tylko osiągać zakładane cele, ale także sprawniej wyprzedzać konkurencję.”