Cube Group na Łotwie

Niespełna 8 miesięcy po otwarciu biura na Litwie, agencja Cube Group SA uruchamia swój oddział na Łotwie i zapowiada dalszą ekspansję na rynki CEE.
To już trzecie biuro Cube Group w Europie. W nowym biurze w Rydze pracują obecnie trzy osoby. Trwa rekrutacja wśród lokalnych specjalistów SEO.

– Rynek łotewski – podobnie jak zmieniający się szybko rynek na Litwie – najlepsze czasy dla reklamy w wyszukiwarkach ma jeszcze przed sobą – mówi Marcin Hutnik, Prezes Zarządu Cube Group SA. – Pierwsze zadania, jakie stawiamy przed naszym łotewskim zespołem, to nawiązanie trwałej współpracy z agencjami lokalnymi. Chcemy w ciągu kolejnych miesięcy na trwałe zagościć w świadomości uczestników rynku SEM na Łotwie.

Cube Group prowadzi obecnie na wspomnianym rynku działania dla międzynarodowych marek m. in. KLM i Gillette oraz kilkunastu firm lokalnych, tj.: nordicia.lv, credit24.lv oraz plus.lv.

– W najbliższym czasie mamy nadzieję na podjęcie współpracy z domami mediowymi i największymi reklamodawcami – dodaje Andrzej Cudny, Dyrektor Zarządzający Cube Group SA. – Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju naszej działalności. Wkrótce otworzymy siedziby w kolejnych państwach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu