Jesienne zmiany w Kei.pl

przez | 24/10/2008

W ostatnich dniach wyjątkowa jak na polski rynek oferta platform e-Biznes Kei.pl stała się jeszcze bardziej atrakcyjna dla kontrahentów firmy. Serwer referencyjny wg którego wyliczane są dostępne zasoby sprzętowe został tak zmodyfikowany, iż osiągnięto wydajność większą o blisko 30%. Ponadto udostępnione zostały nowe limity transferowe i narzędzia do obsługi profesjonalnego hostingu.
Nowy serwer referencyjny pozwoli zabezpieczyć wykorzystania zasobów systemowych, pod kątem przyszłego obciążenia, ale także obniżyć koszty utrzymania szczególnie dużych serwisów.

„Jakość świadczonych przez Kei.pl usług w wielkim stopniu zależy od ciągłego modyfikowania zasobów sprzętowych – mówi Wojciech Rzepka z Kei.pl – Rozwój rynku usług hostingowych wymaga ciągłego podnoszenia standardów i przewidywania kierunku ich zmian. Nasza obecna pozycja, jednego z wiodących dostawców usług hostingowych, jest efektem budowanego przez wiele lat zaufania, którego nie chcemy zawieść.” – dodaje.

Ponadto jesienią w ofercie Kei.pl pojawiły się nowe rozwiązania serwerów dedykowanych, przeznaczone przede wszystkim dla  klientów biznesowych. Jednocześnie obniżony został koszt transferu oraz pasma.

Ułatwienia dostępowe oraz optymalizacja narzędzi służących do zarządzania dzierżawionymi usługami jest jednym z najważniejszych obok stabilności priorytetem w planowaniu rozwoju firmy. Kei.pl jest obecnie jednym z największych dostawców usług hostingowych w kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.