Rusza konkurs ATA-INT.LTD pod hasłem „Klikaj i wygrywaj”

Wraz z wprowadzeniem przez ATA-INT.LTD innowacyjnego projektu „Drukarka za złotówkę w abonamencie” został ogłoszony konkurs na www.drukuj.com.pl.
Konkurs „Klikaj i wygrywaj” rusza 27 października br. Jego organizatorem jest firma ATA – wyłączny dystrybutor produktów koncernu Gestetner, uznany dostawca profesjonalnych systemów do drukowania, kopiowania i skanowania. Wszyscy, którzy odwiedzą stronę www.drukuj.com.pl i zalogują się na portalu mają szansę zdobyć urządzenie drukujące bardzo wysokiej jakości – model GX 2500. Ten model drukarki to przede wszystkim nowatorska technologia koloru GelSprinter , dzięki której sprzęt produkuje aż 28 wydruków w ciągu 1 minuty. Precyzyjne ustawianie papieru i szybkie schnięcie obrazu powodują, że ta kolorowa drukarka produkuje żywe kolory.

Konkursowi „Klikaj i wygrywaj” towarzyszy wprowadzona przez firmę ATA-INT.LTD nowatorska usługa dla firm „Drukarka za złotówkę w abonamencie”. Takiego rozwiązania nie wprowadzono jeszcze na żadnym kontynencie. Wraz z podpisaniem umowy każdy staje się właścicielem wysokiej jakości sprzętu drukującego. Zaledwie za 1 zł otrzymuje na własność drukarkę niezbędną w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest to z pewnością innowacyjny sposób outsourcingu wydruku, dający możliwość oszczędności pieniędzy w firmie, pozbycia się problemu z uzupełnianiem tonerów, czy niedostępnym serwisem.

Konkurs „Klikaj i wygrywaj” ma charakter ogólnopolski i potrwa do 14 listopada br. Każdego dnia od poniedziałku do piątku będzie można wygrać na www.drukuj.com.pl jeden model urządzenia GX 2500.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu