Integer.pl Marką Wysokiej Reputacji

Integer.pl – czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy – otrzymał tytuł Marka Wysokiej Reputacji w prestiżowym badaniu PremiumBrand. Spółka znalazła się w elitarnym gronie najbardziej popularnych i cenionych brandów w Polsce w kategorii Usługi. Uroczysta gala odbyła się 21 października w Sali Notowań GPW w Warszawie.
Niezależny Ranking Reputacji Marek w Polsce PremiumBrand kierowany jest do spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Firmy biorące udział w badaniu wyróżniane są w 8 kategoriach: finanse, budownictwo, żywność, energia, TMT (technologia, media, telekomunikacja), handel, przemysł i usługi. Marki oceniane były przez reprezentatywną grupę inwestorów pod względem: orientacji na biznes, opinii na temat zarządu kierującego spółką, rzetelności – przejrzystości i transparentności spółki w kontaktach biznesowych oraz wizerunku na rynku inwestycyjnym.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że zostaliśmy uznani przez krajowych inwestorów instytucjonalnych za spółkę o wysokiej reputacji. Otrzymane wyróżnienie potwierdza atrakcyjność inwestycyjną firmy i mobilizuje do dalszego rozwoju oraz stałego podnoszenia wartości Integer.pl” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl

Marka Wysokiej Reputacji jest kolejnym tytułem przyznanym Integerowi za prowadzoną działalność. Pozycję lidera firmy na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych potwierdza tytuł Lidera Rynku 2008 – Euro Lider w kategorii Usługa otrzymany w czerwcu 2008 od InterRES International Fair. Spółkę wyróżniono za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych. W marcu 2008 Integer.pl po raz kolejny został laureatem programu „Jakość Roku 2007” w kategorii „Usługi”. Firma otrzymała też prestiżową nagrodę Gazele Biznesu 2007 jako dynamicznie rozwijająca się spółka krajowa, która osiąga dobre wyniki finansowe i jest rzetelnym partnerem w biznesie.

Integer.pl SA zadebiutował na GPW w Warszawie 30 października 2007 roku. Środki pozyskane z emisji akcji Grupa przeznacza przede wszystkim na inwestycje w infrastrukturę dystrybucyjną i sprzętową w całej Polsce, intensyfikację działań na rynku usług pocztowych oraz w sektorze finansowo-ubezpieczeniowym. W najbliższych planach spółek z Grupy Integer.pl jest rozpoczęcie działalności na ukraińskim rynku przesyłek bezadresowych, jak również uruchomienie innowacyjnej usługi dla rynku e-commerce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu