Gestetner ponownie doceniony!

Model drukarki firmy Gestetner GX3050SFN uzyskał wyróżnienie przez Buyers Laboratory Inc.
Buyers Laboratory Inc. jest niezależnym, wiarygodnym ośrodkiem, który od ponad 40 lat specjalizuje się w przeprowadzaniu testów różnorodnych urządzeń biurowych. Zajmuje się również monitorowaniem rynku sprzętu biurowego przeznaczonego dla firm. Co miesiąc BLI publikuje szczegółowe raporty z testów przeprowadzanych w swoich laboratoriach.

Model drukarki GX3050SFN, będący w ofercie ATA-INT. LTD – wyłącznego przedstawiciela koncernu Gestetner w Polsce, uzyskał uznanie w kategorii atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych dzięki zaawansowanym możliwościom, jakie oferuje użytkownikom biznesowym.

BLI w swojej ocenie zwraca uwagę na posiadane przez model GX3050SFN funkcje takie jak: obsługa protokołu LDAP, Skanowane-do-Email – dwie funkcje, których na próżno szukać w innych urządzeniach atramentowych; Tryb Level Colour – redukujący zużycie żelu przy drukowaniu obrazów nie wpływając negatywnie na czytelność tekstu, co pozwala łatwo ograniczać koszty. Wszystko to umożliwia urządzeniu GX3050SFN oraz innym modelom linii GelSprinter oferować niezwykle niski koszt wydruku w porównaniu z innymi urządzeniami atramentowymi w tej klasie.

Model GX3050SFN oferuje funkcjonalności drukowania, kopiowania, skanowania, faksowania, pracy dwustronnej a dzięki interfejsom USB i Ethernet także Skanowanie-do-Email oraz Skanowanie-do-Foldera.

Nagroda ta jest kolejną po nagrodach BLI „Highly Recommended 2008” oraz „Reliability Certified 2008” – nagrodzie wieńczącej wszechstronne testy i analizy przeprowadzone w laboratoriach Buyers Laboratory Inc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu