Koneserzy w sieci

przez | 21/10/2008

W internecie pojawił się nowy wortal tematyczny Koneserzy.pl. Powstał z myślą o miłośnikach tego, co piękne, wykwintne i wyśmienite. W wortalu publikowane są artykuły o kulturze wina, aromatach, kuchni, tradycji kulinarnej, dobrych obyczajach. Jego inicjatorzy propagują życie w stylu „slow”.
Koneserzy.pl to wortal tematyczny dla pasjonatów dobrych win i wykwintnych smaków, znawców pięknych rzeczy oraz osób preferujących styl „slow”. Jego pomysłodawcy, sprzeciwiając się profanacji smaków i gustów, propagują kulturę stołu, bogactwo aromatów, dobre obyczaje oraz wszystko, co dodaje życiu urody.

Ideę wortalu Koneserzy.pl definiuje jego Redaktor Naczelna, Elżbieta Żurek: „Negując spożywanie pozbawionych charakteru potraw i pijanie marnych trunków, proponujemy niespieszne delektowanie się tym, co działa na zmysły, porusza wyobraźnię, a także nawiązuje do tradycji.” Dodaje: „Odczuwając zmęczenie pospiesznym życiem w stylu „fast”, w którym nie ma miejsca na smakowanie rzeczywistości, propagujemy wszystko, co „slow”.

W wortalu Koneserzy.pl znajdziemy m.in. porady, jak degustować oraz dobierać wina do potraw, artykuły o sztuce kulinarnej i narodowych specjałach, ciekawostki o przyprawach, kawie i herbacie, fotoreportaże z pięknych miejsc. Przeczytamy o zasadach etykiety i dobrych obyczajach oraz elementach dodających życiu piękna (np. o sztuce flirtu i rozkoszach całowania). Zostaniemy także zaproszeni do lektury felietonów autorstwa koneserów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.