Galeria – nowa sekcja serwisu Autoswiat.pl

W poniedziałek 20 października rusza nowa sekcja na stronie serwisu www.autoswiat.pl – galeria zdjęć motoryzacyjnych. Sekcja zawierać będzie ponad 60.000 zdjęć aut, stając się tym samym największym zbiorem fotografii samochodów w polskim Internecie.
Zdjęcia, które znajdą się w serwisie, pochodzą z archiwum tygodnika „Auto Świat” wydawanego przez Axel Springer Polska. Większość fotografii wykonana została przez dziennikarzy magazynu, co gwarantuje ich profesjonalizm i unikalność. Galeria fotograficzna „Auto Świata” będzie na bieżąco uzupełniana i uaktualniana. Wzbogacony o galerię serwis oferuje także swoim użytkownikom możliwość założenia indywidualnego profilu i umieszczania na nim własnych motoryzacyjnych fotografii.

„Serwis Autoswiat.pl stale rozwijamy i rozbudowujemy. Mamy nadzieję, że otwarcie archiwum zdjęciowego dla użytkowników spotka się z tak dobrym przyjęciem, jak wszystkie dotychczasowe zmiany” – mówi Paweł Tomaszek, Dyrektor Wydawniczy Segmentu Motoryzacyjnego w Axel Springer Polska.

Po relaunchu strony we wrześniu bieżącego roku witrynę „Auto Świata” odwiedziło ponad 440 tysięcy internautów, co oznacza prawie 18-procentowy wzrost w porównaniu do sierpnia 2008 r. Liczba odsłon we wrześniu tego roku osiągnęła poziom 3,3 miliona.*

*Źródło: Gemius Traffic, sierpień-wrzesień 2008

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu