Osiedle Villa Modra w Szczecinie – luksusowe domy pod miastem

W zielonej i prestiżowej dzielnicy Szczecina: Krzekowo – Bezrzecze nieopodal Lasku Arkońskiego powstaje nowoczesny kompleks 26 domów w zabudowie bliźniaczej realizowany przez warszawskiego dewelopera Hirny BD S.A. Całkowita wartość inwestycji to ponad 20 mln zł.
Malownicze osiedle Villa Modra jest budowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina. Powstaje ono wśród zieleni, w cichej okolicy niskich domków jednorodzinnych Krzekowo – Bezrzecze przy ulicy Modrej 25A. Nowoczesny kompleks położony jest z dala od przemysłowej części Szczecina i odizolowany od zgiełku miasta. Villa Modra to bardzo dobra propozycja i rozwiązanie dla osób ceniących sobie bliskość natury i aktywny wypoczynek. W pobliżu znajduje się Las Arkoński i Jezioro Głębokie. Takie położenie osiedla czyni to miejsce wręcz idealnym dla miłośników chociażby rowerowych wypraw. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest to, że w bezpośrednim sąsiedztwie, znajduje się szereg sklepów, w których można załatwić najbardziej potrzebne i drobne sprawunki. Po większe zakupy można się wybrać do Centrum Handlowego Ster (Geant) na Gumieńcach oddalonym od centrum miasta tylko o 2,2 km.

Osiedle położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, ma doskonałe połączenie z centrum miasta, od Bramy Portowej dzieli je odległość 5,5 km. Zarówno osoby zmotoryzowane, jak i te korzystające z komunikacji miejskiej w kilkanaście minut dojadą do centrum Szczecina. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe linii 1 i 9.

W obrębie osiedla znajdą się 52 komfortowe mieszkania. Każde z nich będzie posiadało osobne, indywidualne wejście, a te usytuowane na parterze dostęp do ogródków przydomowych. Pod większością domów będą duże garaże i pomieszczenia gospodarcze. Osiedle zostanie ogrodzone, a wjazd na jego teren będzie możliwy tylko przez szlaban otwierany przy pomocy kart magnetycznych. Wysoki standard mieszkania i bezpieczeństwa zapewnia również jednorodzinna zabudowa sąsiedztwa. Całkowita powierzchnia użytkowa posesji wynosi 3 576 m2 i składa się ona z 52 mieszkań o powierzchni od 47,90 m2 – 97,00 m2. Deweloper oferuje bardzo atrakcyjne ceny mieszkań: od 4.790 zł do 5.790 zł za m². Inwestycja zostanie zakończona w grudniu 2008 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu