Przełom w zarządzaniu Web User Experience

Rusza opiniac.com, platforma do badania satysfakcji użytkowników serwisów internetowych, oraz gromadzenia opinii na temat badanych witryn. Rozwiązanie to pozwala kształtować postać i funkcjonalność stron WWW, poprzez aktywne pozyskiwanie ekspertyzy od odwiedzających je internautów.
Opiniac.com to stały monitoring satysfakcji użytkowników korzystających z serwisu WWW. Na potrzeby projektu opracowany został zestaw wskaźników, które umożliwiają śledzenie w czasie istotnych parametrów opisujących poziom zadowolenia internautów z odwiedzanych przez nich stron. Jest to możliwe dzięki prowadzeniu deklaratywnego monitoringu, a nie doraźnych ocen, jak ma to miejsce w innych badaniach oferowanych obecnie na rynku.

Analiza wyników zebranych dzięki opiniac.com ułatwia zarządzanie każdym serwisem internetowym, oraz wskazuje, jak projektować / modyfikować jego funkcjonalności, treści, a nawet warstwę estetyczną. Wszystko to – w dłuższej perspektywie – pozwala poprawić wyniki ekonomiczne serwisu (zwiększyć ilość konwersji, wzmocnić świadomość marki, etc.).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu