Pod karaibską banderą z Knauf Insulation

przez | 15/10/2008

Producent izolacji – firma Knauf Insulation zaprosiła swoich klientów w tropikalną podróż, podczas której rozbrzmiewała gorąca salsa a z pirackiego kufra sypały się prawdziwe skarby.
W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób należących do grona firm współpracujących z Knauf Insulation. Towarzyszył im latynoamerykański zespół muzyczny Grupo Costa oraz zespół Rising Revue, który wystąpił z niezapomnianym pokazem tańców latynoamerykańskich i karaibskich. Nie zabrakło również elementów rywalizacji. „Ile procent całkowitej energii zużywa się w budynkach” i „Jakie jest najcieplejsze miejsce na Ziemi” – m.in. na takie pytania odpowiedzieli uczestnicy w trakcie energetycznego quizu. Uczestnicy mieli również niepowtarzalną okazję na sprawdzenie się w Limbo Dance, czyli porywającym konkursie tanecznym polegającym na przechodzeniu pod poprzeczką w rytm muzyki.

– Spotkanie zostało zorganizowane, by w nieco mniej oficjalnej atmosferze przedstawić naszym klientom nową rozszerzoną w 2008 roku ofertę produktów oraz zapoznać klientów z powiększonym zespołem doradców handlowo-technicznych – wyjaśnia Arkadiusz Gąsiorek – od 1 października zajmujący w firmie stanowisko Country Manager (Polska i kraje bałtyckie) – Na spotkaniu ogłosiliśmy również stworzenie nowego działu, który zajmie się produktami z grupy izolacji technicznych.

Zwieńczeniem wieczoru była piracka loteria, w której główną nagrodą była dwuosobowa wycieczka na Karaiby.

Firma Knauf Insulation należąca do grupy Knauf, jest najszybciej rozwijającym się producentem izolacji na świecie. W celu zapewnienia profesjonalnego doradztwa w zakresie najszerszej na rynku oferty produktowej oraz zagwarantowania optymalnego wyboru izolacji do każdego zastosowania, firma stale inwestuje w rozwój działalności i rozbudowuje zespół. Na polskim rynku firma Knauf Insulation Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2006 roku. Asortyment firmy obejmuje wyroby z wełny szklanej, wełny kamiennej, wełny drzewnej Heraklith® oraz polistyrenu ekstrudowanego. Firma Knauf Insulation promuje nowoczesne energooszczędne rozwiązania dla budownictwa oraz angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.