Nowa oferta dla MSP od Asseco Business Solutions – współpraca z Dell, Symantec i Vobis

Od 15 października br. oferta Asseco Business Solutions dla małych i średnich przedsiębiorstw została poszerzona o rozwiązania bezpieczeństwa Symantec oraz sprzęt Partnerów Technologicznych: Dell i Vobis. Dzięki temu klienci Asseco BS z sektora MSP mogą otrzymać kompletny pakiet niezbędny do zarządzania firmą – oprogramowanie WA-PRO, sprzęt oraz aplikacje bezpieczeństwa.

Do oferty Asseco Business Solutions zostały dołączone dedykowane, specjalnie skonfigurowane rozwiązania, które umożliwią małym i średnim firmom budowę kompleksowej infrastruktury informatycznej, zgodnie z wymaganiami i potrzebami segmentu MSP.

– Naszą strategią jest zapewnienie małym i średnim przedsiębiorstwom kompleksowych narzędzi informatycznych, które pomogą im w codziennym prowadzeniu biznesu. Do tej pory z tego typu rozwiązań mogły korzystać wyłącznie większe firmy. Cieszymy się, że możemy zaoferować tak bogatą ofertę również użytkownikom systemów WA-PRO – mówi Wojciech Frysztak, Wiceprezes Zarządu Asseco Business Solutions, odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój marki WA-PRO.

Przygotowany wraz z firmą Symantec Pakiet Bezpieczna Firma oznacza możliwość dokonania zakupu wszystkich programów WA-PRO, wspomagających zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach, wraz z systemem „Symantec AntiVirus Starter Edition”. Aplikacja Symantec zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym przed destrukcyjnym kodem oraz chroni podłączone do sieci stacje robocze oraz serwery. SAV SE pozwala firmom z sektora MSP uzyskać na korzystnych warunkach taki sam poziom ochrony, jaki dostępny jest dla dużych korporacji.

– Nasze ostatnie badania ujawniły, ze małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce nie nadążają za pojawiającymi się zagrożeniami, przez co zaledwie 30 procent czuje, ze ich sieć oraz infrastruktura IT są bezpieczne. Chcemy zmienić tę statystykę, stąd między innymi wspólna oferta z firmą Asseco Business Solutions – informuje Jacek Daubek, Enterprise Channel Manager w Symantec Polska.

W ofercie Asseco BS znalazł się także sprzęt firmy Vobis, specjalnie skonfigurowany do pracy z systemami marki WA-PRO. Komputery typu desktop zostały wyposażone w komplet najnowszych technologii. Zaprojektowano je m.in. z myślą o użytkowniku, który oprócz wydajności ceni sobie także niskie zużycie energii. Produkty Vobis umożliwiają również realizację zaawansowanych zadań obliczeniowych i projektowych przy mniejszym poziomie hałasu.

Nowością dla użytkowników oprogramowania WA-PRO są również rozwiązania sprzętowe marki Dell. Klienci mogą skorzystać z zaawansowanych technologicznie desktopów, skonfigurowanych tak, aby zaspokoić potrzeby rozwijających się firm. Dostępne są również łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi notebooki, zaprojektowane specjalnie dla potrzeb sektora MSP oraz serwery ułatwiające zarządzanie danymi w małym i średnim przedsiębiorstwie.

Sprzęt Partnerów Technologicznych Asseco BS można nabyć na preferencyjnych warunkach wraz z oprogramowaniem WA-PRO lub osobno. Jego zaletą są bogate funkcjonalności dostosowane do segmentu MSP oraz wsparcie serwisowe producentów Vobis i Dell.

Systemy WA-PRO to jedne z najczęściej wybieranych programów dla MSP. Aplikacje wspomagają zarządzanie takich działów jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace oraz pracowników mobilnych. Od początku istnienia marki (1994 r.) z oprogramowania WA-PRO skorzystało już ponad 63 tysiące firm, a liczba sprzedanych licencji przekroczyła 187 tysięcy.

Więcej informacji o firmie o ofercie: www.assecobs.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu