Bezpieczny Urząd jeszcze w tym roku!

Tylko do końca bieżącego roku urzędy administracji państwowej mogą promocyjnie kupić profesjonalne urządzenia Panda Security z serii GateDefender chroniące sieci przed wszelkimi zagrożeniami z internetu. Rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność i zakres skanowania: do 350 wiadomości na sekundę. W ramach promocji każdy urząd może otrzymać również gratis licencje oprogramowania na stacje robocze i serwery.
Promocja „Bezpieczny Urząd” trwa do 31 grudnia 2008 r. Każdy urząd ma prawo do zakupu z 40% zniżką rozwiązania Panda GateDefender, które stanowią pierwszą linię obrony sieci przed wirusami, spamem i niechcianymi treściami. To wysoce niezawodne urządzenie zapewniające ochronę przed zagrożeniami związanymi z treściami przechodzącymi przez bramę dostępową. Rozwiązanie blokuje wszelkiego typu zagrożenia zanim zdążą dotrzeć do sieci komputerowej. System wykrywa i blokuje m.in.: wirusy, robaki, trojany, programy szpiegujące, dialery, żarty, phishing, narzędzia do hackingu i inne nieznane zagrożenia.

Aby kompleksowo zabezpieczyć urzędową sieć, każda jednostka otrzyma do wyboru bezpłatnie oprogramowanie zabezpieczające na stacje robocze i serwery plików: Panda Managed Office Protection lub Panda Security for Business lub Panda Internet Security.

GateDefender – podłącz i zapomnij
Panda GateDefender Performa to całkowita ochrona wykorzystująca filtry antyspamowe, antymalware oraz filtry treści. Dzięki wbudowanej funkcji równoważenia obciążenia sieci, urządzenie automatycznie dostosowuje się do potrzeb każdej sieci. Modułowy tryb pracy pozwala dostosowywać zasięg skanowania do rodzaju połączeń oraz otoczenia sieciowego. Panda GateDefender Performa jest wysoko wydajnym urządzeniem, które zapewnia zakres skanowania: do 350 wiadomości na sekundę oraz 170 Mbps, bez żadnego wpływu na obciążenie sieci firmowej.

Instalacja urządzenia jest prosta w każdej sieci firmowej, rozwiązanie może pracować w trybie „niewidzialnego mostu”. Po zainstalowaniu, GateDefender skanuje połączenia w obu kierunkach między internetem a siecią firmową. Zarządzanie możliwe jest przez zwykłą przeglądarkę internetową na każdym komputerze w firmie. Administrujący ma dostęp do pełnych raportów graficznych na temat detekcji wirusów, spamu oraz zablokowanych szkodliwych treści.

Pełna gwarancja ochrony – oprogramowanie gratis!
Urzędy, które zdecydują się na zakup Panda GateDefender otrzymają wybrane oprogramowanie na stacje robocze i serwery plików gratis:

  • Panda Managed Office Protection – proste i skuteczne zarządzanie bezpieczeństwem dowolnej sieci komputerowej. Pozwala na łatwe i bezpieczne monitorowanie oraz zdalne zarządzanie sieciami przy użyciu przeglądarki internetowej z dowolnego komputera z dostępem do internetu. Urzędy, które nie zdecydują się na zakup urządzenia GateDefender, a są zainteresowane oprogramowaniem Panda Managed Office Protection, mogą zakupić roczną licencji w cenie 83 zł netto za stanowisko.
  • Panda Security for Business – zabezpiecza końcówki sieci firmowej przed wszelkiego typu zagrożeniami. Zwiększa wydajność sieci o ograniczonej przepustowości łącza. Zapewnia proste i scentralizowane zarządzanie systemem bezpieczeństwa.
  • Panda Internet Security 2009 – zintegrowany pakiet bezpieczeństwa, który oferuje maksymalną ochronę przy minimalnym wykorzystaniu zasobów komputera. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu Kolektywnej Inteligencji, który na serwerach Panda Security gromadzi, przechowuje, analizuje i klasyfikuje dane o złośliwych programach pochodzące od społeczności internetowej.

Urzędnik chroniony
Także pracownicy urzędu, którzy dokonają zakupu promocyjnego rozwiązania, będą mieli prawo do zakupu programu Panda Internet Security w specjalnej cenie.

Regulamin oferty promocyjnej dostępny jest na stronie internetowej http://www.pspolska.pl/eurzad/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu