Urodzinowa FAKTO!MANIA

W poniedziałek 13 października FAKT rozpoczyna nową loterię – Urodzinową FAKTO!MANIĘ. Tytuł loterii nawiązuje do zbliżającej się piątej rocznicy debiutu FAKTU na rynku.
Na biorących udział w loterii czytelników czekają nagrody o łącznej wartości ponad 1 miliona złotych. Nagrodami finałowymi są samochody Seat Cordoba.

13 i 14 października do FAKTU dołączone będą karty do gry. Od środy FAKT będzie drukował numery do zakreślania na loteryjnych kartach. Czytelnicy FAKTU będą mieli szansę na wygranie codziennych nagród w wysokości 1 000, 5 000 oraz 10 000 złotych. Atrakcją urodzinowej edycji loterii będą rozdawane co tydzień, przez pięć pierwszych tygodni gry, nagrody pieniężne, każda w wysokości 5 000 zł.

W trakcie trwania loterii przyznane zostaną również trzy nagrody FAKT PREMIA, każda w wysokości 100 000 zł. A dla graczy, którzy zarejestrują swoją kartę SMS-em, przewidziane są dodatkowe nagrody – codziennie 500 zł, a co tydzień 100 zł i telewizory LCD.

Urodzinowa FAKTO!MANIA będzie trwała 10 tygodni. Jest wsparta kampanią reklamową w telewizji, radiu, na nośnikach w punktach sprzedaży prasy oraz w tytułach prasowych Axel Springer Polska. Kreację do kampanii przygotowała agencja Bombadil. Media zakupił dom mediowy MediaCom.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu