Zostań bezpiecznym turystą!

Przecierając szlaki, często musimy stawić czoła wielu zagrożeniom. Jeśli chcesz poczuć się pewniej podczas swoich wędrówek, weź udział w konkursie i wygraj nawigację turystyczną.
Wędrując po górach naszą uwagę skupiają przede wszystkim piękne widoki. Często zapominamy o niebezpieczeństwach, jakie mogą nas spotkać. W obliczu nagłej zmiany pogody, czy też zapadającego zmroku koniecznie musimy dotrzeć do bezpiecznego miejsca. W takiej sytuacji niezwykle pomocne są urządzenia nawigacyjne. Niekiedy są jedynym drogowskazem.

Niezastąpionym partnerem na górskim szlaku jest urządzenie nawigacyjne eTrex Legend HCx Topo marki Garmin. To o wiele więcej niż zwykła mapa, czy kompas. Nowy eTrex Legend HCx Topo wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz, który sprawia, że pokazywane dane są widoczne nawet w świetle słonecznym. Z kolei wodoszczelna obudowa daje nam gwarancję, iż urządzenie nie przestanie działać nawet pod wpływem wody. Dodatkowo eTrex Legend HCx Topo posiada moduł GPS wysokiej czułości. Zapewnia to możliwość pracy w bardzo trudnych warunkach, np. w gęstym lesie. Istotne znaczenie dla bezpieczeństwa turystów ma fakt, iż urządzenie posiada wbudowaną mapę bazową umożliwiającą automatyczne planowanie tras.

Każdy turysta, dbając o swoje bezpieczeństwo podczas górskich wędrówek, powinien posiadać urządzenie nawigacyjne. Aby stać się jego posiadaczem, wystarczy wziąć udział w konkursie na stronie internetowej www.bezpiecznaturystyka.pl i odpowiedzieć na pytanie. Konkurs trwa do 15 października. Zapraszamy do udziału!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu