Onet rozpoczyna współpracę z Da Vinci Learning

Serwis edukacyjny www.portalwiedzy.onet.pl rozpoczął współpracę online z kanałem telewizji edukacyjnej Da Vinci Learning,  dostępnej w pakiecie „Dzieci” platformy cyfrowej n.
Już rok po rozpoczęciu emisji kanału Da Vinci Learning, jego filmy popularnonaukowe można oglądać w portalu Onet.pl w serwisie Portal Wiedzy i OnetTV. Filmy, które wprowadzą użytkownika w świat nauki sprawią, że zdobywanie wiedzy staje się dla niego przyjemnością.

Wybraliśmy symbol Da Vinciego, ponieważ renesans był okresem, kiedy uczono się wszechstronnie, a edukacja była powszechna. Chcemy, by wiedza była ciekawa i zarazem zabawna, a jej zdobywanie stało się pasją – mówi Ferdynand Habsburg, dyrektor kanału Da Vinci Learning.

To jeden z najlepszych telewizyjnych kanałów edukacyjnych, dostarczających doskonałą rozrywkę połączoną z nauką – dodaje Edyta Figurny-Puchalska, wydawca serwisów edukacyjnych Onet.pl. – Jesteśmy dumni z tej współpracy i mamy nadzieję, że przyczynimy się do promocji tej telewizji wśród młodzieży odwiedzającej Onet.

Całość oferty dostępna pod adresem: http://portalwiedzy.onet.pl/filmy/1290,2,index.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu