Nowy inżynier systemowy w 3Com

Dariusz Koralewski objął funkcję inżyniera systemowego w regionalnym biurze 3Com w Polsce. Odpowiada on za wsparcie techniczne klientów i partnerów handlowych w zakresie implementacji i integracji rozwiązań firmy 3Com, jak również za kreowanie pozytywnych relacji z partnerami poprzez budowanie zaufania do sprzedawanych produktów.
Do jego obowiązków należeć będzie także rozwój kompetencji technicznych klienta poprzez przeprowadzanie dla niego prezentacji oraz organizację szkoleń na temat produktów 3Com na najwyższym poziomie technicznym.

“Dalsza ekspansja w regionie wymaga od nas należytej dbałości o pozyskiwanie wysokiej klasy specjalistów, którzy z kolei zadbają o naszych klientów” powiedział Robert Kogut, dyrektor zarządzający regionu Europy Wschodniej, 3Com Poland

„Mam nadzieję, że w mojej pracy będę mogł pomagać naszym klientom wprowadzać otwarte, ekonomiczne i wysokowydajne rozwiązania sieciowe. Przy wzroście znaczenia zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT w Polsce, nasz region jest wyjątkowo ważny dla 3Com, dlatego praca w regionalnym oddziale tak znanej firmy będzie dla mnie dużym wyzwaniem” – powiedział Dariusz Koralewski, absolwent Politechniki Wrocławskiej na kierunku sieci telekomunikacyjne i systemy operacyjne.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe związane z dużym operatorem telekomunikacyjnym, przydadzą się mu w znalezieniu optymalnych rozwiązań technicznych i budowaniu długotrwałej współpracy z partnerami 3com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu