Konferencja TM-Europe

przez | 09/10/2008

Polskie Stowarzyszenie Biur Tłumaczeń (PSBT) i TM-Global organizują doroczną Międzynarodową Konferencję TM-Europe poświęconą zarządzaniu procesami, projektami, i jakością, a także najlepszym praktykom dla branży GILT (rynek globalizacji, internacjonalizacji, lokalizacji oraz tłumaczeń) oraz stosowanym w branży technologiom i systemom IT.
Konferencja skierowana jest do menedżerów, kierowników projektów, dostawców, klientów, analityków oraz innych profesjonalistów z branży tłumaczeń, lokalizacji i internacjonalizacji, pragnących wymieniać doświadczenia i pogłębić wiedzę na temat zarządzania firmą, projektami, procesami, technologiami oraz zainteresowanych trendami na rynku i rozwojem branży w ujęciu polskim, europejskim i globalnym.

Program konferencji obejmuje warsztaty z zakresu sprzedaży i CRM oraz prezentacje najnowszych technologii i narzędzi CAT i PM. Konferencję rozpocznie prezentacja raportu z badania rynku polskiego i europejskiego GILT. W programie przewidziano także prezentacje na temat sprzedaży B2B, studium przypadku lokalizacji MS Office (prezentacja Microsoft) na wiele języków równocześnie, modele oceny jakości tłumaczeń i międzynarodowych norm jakości, zarządzania procesami, dostawcami usług tłumaczeniowych i lokalizacyjnych, najlepszych praktyk i wskaźników menedżerskich oraz analizy rynku GILT z perspektywy dostawców indywidualnych (freelance) vs globalnych firm sieciowych zatrudniających tłumaczy i kontraktujących firmy tłumaczeniowe na całym świecie. Na zakończenie konferencji planowana jest, transmitowana na żywo w sieci, otwarta debata pomiędzy tłumaczami indywidualnymi i agencjami tłumaczeń na temat przyszłości i perspektyw rynku GILT.

Konferencja TM-Europe odbędzie się w dniach 9-10 października 2008 roku w Hotelu Marriott w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 65/79. Językiem konferencji jest angielski.

Więcej informacji, program i rejestracja – http://www.tm-europe.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.