Agencja LINET nawiązała współpracę z McCain Polska

Interaktywna agencja reklamowa LINET rozpoczęła współpracę z firmą McCain Polska Sp. z o.o., największym na świecie producentem frytek. W ramach współpracy agencja projektuje i wdraża autorskie aplikacje internetowe oraz realizuje prace kreacyjne.
Zadania agencji LINET obejmują zaprojektowanie oraz wdrożenie dedykowanej aplikacji, która wspomaga obieg informacji w ramach programów lojalnościowych firmy McCain Polska. Agencja odpowiada też za gruntowną modyfikację serwisu internetowego, który jest skierowany do klientów z branży gastronomicznej. Przewidziane są także prace projektowe w zakresie dedykowanych aplikacji internetowych, które mają usprawnić procesy sprzedaży i marketingu firmy.

„Na pierwszym etapie współpracy przebudowaliśmy serwis internetowy McCain. Zaproponowaliśmy i wdrożyliśmy nowe rozwiązania nawigacyjne. Następnie zaprojektowaliśmy autorską aplikację McCain HORECA Club, która automatyzuje obieg informacji w ramach programów promocyjnych prowadzonych przez naszego klienta.” – mówi Beata Seifert-Kobylińska, właścicielka Agencji LINET. Aplikacja ułatwia operatorom gastronomicznym biorącymi udział w programie lojalnościowym HORECA Club wykonanie wszystkich czynności związanych z programem takie jak rejestracja, zamawianie nagród czy sprawdzanie ilości punktów.

Przed wdrożeniem aplikacji członkowie Klubu HORECA, którzy chcieli zamówić wybrane przez siebie nagrody, posługiwali się formularzami papierowymi. Musiały być one przesłane do centrali McCain tradycyjną pocztą. Nowa aplikacja sieciowa łączy się z zewnętrznym systemem, który zlicza punkty promocyjne, co pozwala użytkownikom dokonać wszystkich wyżej wymienionych czynności w trybie on-line.

Obecnie LINET kończy prace nad platformą informatyczną, która będzie zintegrowana z serwisem www.mccainfoodservice.pl. Przy jej pomocy przedstawiciele handlowi będą mogli przygotowywać zindywidualizowane materiały POS (standy, karty dań, menu i inne) dla klientów gastronomicznych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu