Seminarium Targi Mody 2009

W dniu 16 października 2008, w restauracji Igraszka w Łodzi, odbędzie się siódma edycja seminarium proeksportowego Targi Mody. Organizatorem spotkania jest wydawnictwo Promedia, wydające tytuły modowe, m.in. Moda Męska, Moda Damska, Producent Odzieży, Obuwie i Galanteria, Jeans&Sportswear.
Seminarium kierowane jest do przedsiębiorców związanych z branżą tekstylną (odzież, bielizna, obuwie i galanteria), którzy chcą zaistnieć na rynkach zagranicznych poprzez wystawiennictwo na targach, a wśród nich eksporterów i importerów (wystawców i odwiedzających międzynarodowe targi).

Podczas spotkań organizowanych przez wydawnictwo Promedia uczestnicy otrzymują niezbędne informacje przydatne w prowadzeniu biznesu. W tym roku goście  zapoznają się z najnowszą ofertą prezentowaną na stoiskach wystawców, będą również mieli możliwość wymiany doświadczeń  z innymi eksporterami i importerami z branży mody, a także możliwość weryfikacji informacji o sytuacji na rynkach zagranicznych.

Ponadto tegoroczne Seminarium Targi Mody 2009 stworzy możliwość, aby odpowiedzieć na pytanie, jak wykorzystać najnowsze tendencje w Visual Merchandisingu w przygotowaniu stoiska targowego, a także zaopatrzy w informację o sytuacji branży na rynku rosyjskim i niemieckim.

Wsparcie seminarium będą stanowiły zarówno prezentacje multimedialne, jak też stoiska informacyjne organizatorów targów. Ważnym elementem będzie wymiana informacji w nieformalnych rozmowach, które ułatwiają wymianę doświadczeń.

W tym roku zostaną zaprezentowane targi wyrobów gotowych, jak i wyposażenia firm produkujących odzież. Uczestnicy zapoznają się z ofertą międzynarodowych targów z Francji (Mode City, Interfilière, Intersélection, Tissu Premier, Texworld), Niemiec (CPD, HMD, Body Look, Global Fashion, IMB), Hiszpanii (SIMM, Modacalzado&Iberpiel), Rosji (CPM), Hong Kongu (Hong Kong Fashion Week, Sports Source Asia) i Polski (Next Season, Tex-Style, Body Style, Targi Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu