Drukarka za złotówkę w abonamencie

8 października w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja prasowa poświęcona wprowadzeniu innowacyjnej usługi „Drukarka za złotówkę w abonamencie”. Jej organizatorem była firma ATA-INT.LTD – wyłączny dystrybutor produktów koncernu Gestetner, uznany dostawca profesjonalnych systemów do drukowania, kopiowania i skanowania.
Konferencja „Drukarka za złotówkę w abonamencie” była zorganizowana dla dziennikarzy z prasy opiniotwórczej, magazynów branżowych, a także dla dziennikarzy ze stacji radiowych i telewizyjnych.

Zaproszeni goście mogli osobiście zapoznać ze szczegółami oferty proponowanej przez firmę ATA-INT.LTD. Podczas prezentacji Tomasz Nazaruk – prezes ATA-INT.LTD –  szczegółowo przedstawił koncepcję projektu. „Drukarka za złotówkę w abonamencie” jest rozwiązaniem, którego nie wprowadzono jeszcze na żadnym kontynencie. To zupełnie inne podejście do usług związanych z drukiem, archiwizacją, zarządzaniem dokumentami i przede wszystkim kontrolą kosztów. Jest to z pewnością innowacyjny sposób outsourcingu wydruku, umożliwiający oszczędność pieniędzy w firmie, pozbycie się problemu z uzupełnianiem tonerów, czy niedostępnym serwisem.

Konferencja prasowa w Hotelu Sheraton zbiegła się w czasie z rozpoczętą intensywną kampanią reklamową. Dwumiesięczna kampania reklamowa „Drukarka za złotówkę w abonamencie” skupia się na intensywnych działaniach w prasie (dzienniki ogólnopolskie, tygodniki opiniotwórcze, magazyny branżowe), w radio (PIN) oraz w Internecie (Money.pl, Onet.pl, Gazeta.pl, WP.pl oraz portale branżowe).

Kampania reklamowa zostanie wsparta działaniami public relations, kierowanymi przez agencję Kostrzewa PR, których zadaniem będzie m.in. poinformowanie o nowych możliwościach drukowania i zarządzania dokumentami w firmie.

Media w prasie, radiu i Internecie zaplanował i zakupił dom mediowy Equinox Polska.

Kreacje layoutów prasowych, spotów radiowych i kampanii w Internecie przygotowała agencja full-service media.worxx.

Ważnym ogniwem komunikacyjnym jest nowy serwis www.drukuj.com.pl, który umożliwia nie tylko uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji o ofercie ATA-INT.LTD, lecz również  łatwy i szybki kontakt z konsultantem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu