Nbc.pl – nowy system wymiany informacji

Ruszył nowy projekt internetowy – nbc.pl (News Business Center), pozwalający na zautomatyzowaną wymianę informacji prasowych.
Nbc.pl to system zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Działa w oparciu o bazę starannie wyselekcjonowanych serwisów, pomiędzy którym następuje wymiana dodawanych przez przedsiębiorców komunikatów prasowych. O jego sile stanowi jakość poszczególnych serwisów oraz skrupulatne kierowanie właściwych informacji do zainteresowanych nimi odbiorców. Dzięki temu nbc.pl umożliwia efektywne stosowanie reklam kontekstowych.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy, z pewnością, ważna jest łatwość instalacji, funkcjonalność i prostota obsługi projektu. Panel użytkownika zawiera wiele użytecznych narzędzi m.in. kreator wyglądu informacji, czy możliwość zlecenia jej napisania copywriterom. Zaletą nbc.pl jest możliwość zamieszczania zdjęć oraz sposobność zamieszczania obszernych informacji prasowych (do 20 tysięcy znaków).

Firmy, na coraz większą skalę, inwestują w swój internetowy wizerunek a system pozwalający na bezpośrednie zamieszczanie informacji prasowych oraz gwarantujący ich zintegrowany kolportaż, to wygodne narzędzie, umożliwiające skuteczne zaistnienie przedsiębiorstwa w sieci.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu