Metrohouse wkracza do Trójmiasta

Metrohouse S.A., sieć biur nieruchomości otwiera swój pierwszy oddział w Gdańsku. Działalność oddziału została zapoczątkowana podczas Targów Mieszkań w dniach 20-21 września.
Po Warszawie, Olsztynie i Legionowie, Gdańsk staje się kolejną lokalizacją oddziału Metrohouse. – O wyborze Trójmiasta zdecydował dynamicznie rozwijający się rynek mieszkaniowy, stwarzający dobre warunki dla działalności w zakresie pośrednictwa, mówi Mariusz Kania, Prezes Zarządu Metrohouse. – Niebagatelne znaczenie ma również dostęp do wykwalifikowanych pracowników, dodaje Mariusz Kania.

Rozpoczęcie działalności w Gdańsku jest pierwszym krokiem do ekspansji w Trójmieście. – Oddział gdański będzie placówką wzorcową, mówi Marek Janta dyrektor regionalny Metrohouse. – Planujemy otwarcie kolejnych punktów w Sopocie i Gdyni, a część z nich będzie działać na zasadzie franczyzy, wyjaśnia Janta.

Oddział będzie oferował usługi pośrednictwa w sprzedaży mieszkań, domów i działek. Przy współpracy z doradcami kredytowym Metrofinance, komórki wchodzącej w skład Metrohouse, umożliwi klientom skorzystanie z pośrednictwa kredytowego.

Wejście na trójmiejski rynek poprzedziła akcja rekrutacyjna, której zaskakującym elementem była jeżdżąca po ulicach Gdańska, Gdyni i Sopotu przyczepka informująca o spotkaniu z kandydatami do pracy. – To świetny sposób na zwrócenie uwagi na firmę, mówi Mariusz Kania. – Wykorzystując nowe w branży narzędzia promocji pokazujemy, że standardy działania Metrohouse są niekonwencjonalne. Warto zwracać uwagę klientów na nowe aspekty pracy pośredników i burzyć stereotypy, dodaje Mariusz Kania.

Pojawienie się nowej firmy wzbudziło zainteresowanie wielu klientów. Potencjał rynku jest ogromny – tylko w czasie dwóch dni targowych zebraliśmy ponad dwieście zleceń od klientów oczekujących współpracy przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości, dodaje Marek Janta.

Metrohouse jest siecią biur nieruchomości słynącą z szerokiej gamy działań promujących oferty nieruchomości oraz niestandardowych akcji rekrutacyjnych. Posiada najnowocześniejszy system obsługi klienta (CRM) stworzony od podstaw do obsługi Metrohouse. Stabilny rozwój firmy umożliwiają udziałowcy, do których należy m.in. bank BZ WBK.

Biuro Metrohouse będzie dostępne już wkrótce dla klientów w Gdańsku przy ul. Podwale Staromiejskie 89.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu