Jesienne horoskopy w WP – można w nie wierzyć, na pewno warto przeczytać!

Jaki wpływ mają planety na nasze życie tej jesieni? Jaki potencjał jest nam dany? Czy uda nam się pokonać własne słabości i niedostatki? Na te pytanie odpowiada Horoskop jesienny Wirtualnej Polski.
Wprawdzie jesienne słoty i szarugi nie na wszystkich wywierają zły wpływ, jednak jesienna depresja to zjawisko szeroko znane. W Wirtualnej Polsce astrolodzy podpowiadają, jak sobie z nią radzić. I tak, wyprawa do ciepłych krajów czy wizyta w SPA to propozycja dla Byków. Dla pracoholika Bliźniaka zachęcająco brzmi rada: „skoncentruj się na pracy”. Antidotum na chandrę ma być, w przypadku Raka, rodzina, a Panny – słodkie lenistwo.

Niemal we wszystkich horoskopach astrolodzy kładą nacisk na podnoszenie sprawności fizycznej, dbałość o kręgosłup i uzębienie (planety idą z duchem czasu?). Niekiedy przepowiednie na jesień zdają się wyjątkowo odważne (jest znak, któremu planety gwarantują bezpieczeństwo przy zaciągnięciu kredytu, innemu zalecają założenie firmy!). Za to z jaką przyjemnością czyta się informację: „przygotuj dom na napływające bogactwo”.

Bywa, że na marny nastrój jesienią nie wpływa pogoda, lecz wakacyjna miłość, która niespodziewanie zakończyła się wraz z odejściem lata. Cóż na to poradzić? I tu warto zajrzeć do horoskopu, który podpowiada, jak ją lub jego przekonać, że wciąż darzymy wakacyjną sympatię uczuciem, mimo że do przeszłości należą romantyczne wschody/zachody słońca na plaży.

Nie trzeba do końca wierzyć w horoskopy, jednak warto do nich zaglądać. Dlaczego? Bo astrologia pomaga lepiej zrozumieć osoby z naszego otoczenia, to zaś ułatwia stosunki
z ludźmi, z którymi żyjemy na co dzień.

Serwis horoskop.wp.pl zajmuje pierwsze miejsce wśród polskich portali pod względem liczby odsłon (ponad 23 mln) i drugie pod względem liczby użytkowników (697 tysięcy).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu