IT Vision nowym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie systemów klasy Business Intelligence – TARGIT

przez | 07/10/2008

Od października br. krakowska spółka IT Vision została dwunastym partnerem handlowym Solemis Group SA w zakresie rozwiązań klasy Business Intelligence (BI) – systemu TARGIT – przeznaczonego do wielowymiarowej analizy danych w zakresie sprzedaży, finansów czy marketingu w firmie.
IT Vision ma wieloletnie doświadczenie w implementacji systemów IT wspomagających zarządzanie w firmach różnej wielkości. Firma ma kilkudziesięciu klientów rozwiązań bazujących m.in. na Microsoft Dynamics-NAV (Navision) oraz Comarch (CDN XL), którzy poszukują dodatkowych wydajnych i prostych w obsłudze systemów analitycznych wspomagających podejmowanie codziennych decyzji biznesowych, jakim jest TARGIT.

Solemis Group SA jest od jesieni 2005 jedynym polskim przedstawicielem producenta systemu TARGIT, przygotował jego polską wersję i buduje sieć partnerską.

Użytkownikami rozwiązań BI oferowanych przez Solemis Group SA jest w Polsce ponad 65 firm z różnych sektorów gospodarki.

1 października 2008 roku krakowska firma IT Vision uzyskała status partnera handlowego firmy Solemis Group S.A. w zakresie systemu analitycznego klasy BI – TARGIT.

„Sięgnięcie po produkty Business Intelligence dystrybuowane w Polsce przez Solemis wymusił na nas praktycznie rynek – nasi klienci poszukują coraz bardziej funkcjonalnych systemów analitycznych uzupełniających możliwości systemów ERP/CRM” – mówi Paweł Zemła, Przewodniczący Rady Nadzorczej IT Vision. „W naszej ocenie TARGIT ma najlepszy na rynku narzędzi analitycznych wskaźnik funkcjonalności do ceny, a rynek ten bacznie obserwujemy. Dodatkowo TARGIT łatwo integruje się z różnymi systemami ERP/CRM. Klientów fascynuje jednak zupełnie coś innego – niesamowita wręcz łatwość przygotowywania w TARGIT analiz ad hoc, komunikując się z programem w języku naturalnym dla biznesu, a nie używanym przez analityków i finansistów.”

„Do skutecznego zaprezentowania korzyści z zastosowania systemu analitycznego potrzebni są ludzie mający wiedzę i doświadczenie nie tylko informatyczne, ale przede wszystkim biznesowe”, mówi Ryszard Sadowski, Prezes Solemis Group. „Tak naprawdę, nie oferujemy narzędzi informatycznych, programów czy systemów IT, a dajemy narzędzia do rozwiązywania problemów  biznesowych, wspomagania podejmowania decyzji bazujących na wiedzy i obarczonych jak najmniejszym ryzykiem. IT Vision jest przykładem firmy mającej wielu takich doświadczonych specjalistów.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.