Technologia GPS w palmtopie Datalogic JET

Już nie trzeba instalować wielu urządzeń w terenie: teraz palmtop Datalogic JET został wyposażony w technologię GPS (system nawigacji satelitarnej), która stała się rozwiązaniem tzw. „pełnej opcji”. Z urządzenia można korzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Ten przemysłowy, wytrzymały palmtop firmy Datalogic Mobile posiada zintegrowany odbiornik GPS z anteną wewnętrzną. Technologia GPS Datalogic JET gwarantuje szybkie połączenie i obliczanie pozycji oraz wysoką dokładność, bez konieczności posiadania anteny zewnętrznej. Nowej funkcji towarzyszy Bluetooth, certyfikowany 802.11 b/g Cisco CCX V4 oraz moduł GSM/GPRS, zminiaturyzowany laser jako opcja silnika.

Datalogic JET z GPS-em jest najlepszym rozwiązaniem pod względem komunikacji mobilnej, współdziałania, programowania oraz kompatybilności z obcymi aplikacjami, zapewniającym działanie
w każdym środowisku. Wyposażony jest w system operacyjny Windows Mobile 6. Poprzez zastosowanie Outlook Mobile, obsługuje wszystkie rodzaje dostępów do poczty elektronicznej, a także wszystkie rodzaje komunikacji mobilnej.

„Datalogic JET z GPS-em posiada te same znakomite funkcje, co poprzednie modele, a w połączeniu
z ww. technologiami bezprzewodowymi i gromadzenia danych uzyskaliśmy najbardziej kompleksowe rozwiązanie mobilne, które eliminuje potrzebę uruchamiania w terenie wielu urządzeń, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów związanych z planowaną inwestycją” – powiedział Tomasz Szymański,
dyrektor ds. kluczowych klientów Datalogic Mobile.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu