Ćwierć miliona złotych do zgarnięcia w Radiu ESKA!

przez | 06/10/2008

Dziś rusza trzecia edycja zabawy Radia ESKA – „Dźwięki Ściśle Tajne”. Zabawa będzie trwała pięć tygodni. W sumie słuchacze będą mogli wygrać ćwierć miliona złotych. Za obsługę mobilną projektu odpowiada SUPERMEDIA Interactive.
„Dźwięki Ściśle Tajne” to jeden z najpopularniejszych konkursów organizowanych przez Radio ESKA. Na antenie Radia ESKA emitowane są różne dźwięki – Dźwięki Ściśle Tajne. Co godzinę od 7.00 do 17.00 jeden ze słuchaczy, który zgłosi się do zabawy wysyłając SMS, będzie miał szansę odgadnąć, co oznacza aktualnie prezentowany dźwięk. W rozpoczynającej się trzeciej edycji konkursu wprowadzono nowość – kumulację nagród. W przypadku błędnej odpowiedzi do puli wygranej dokładamy kolejne pieniądze. W zależności od tygodnia zabawy: 500 zł lub 1000 zł. W ostatnim tygodniu stawka będzie rosła w oszałamiający sposób o 2000 zł co godzinę.

„Słuchaczom Radia ESKA proponujemy to, co ludzie kochają najbardziej, zabawę i ….pieniądze, duże pieniądze. Zagadki, które przygotowujemy, to dźwięki, które otaczają nas każdego dnia. Coś, co słyszymy np. codziennie rano, w naszej zabawie może zamienić się w wielką kasę.” – mówi Andrzej Jaszczyszyn – szef projektu.

Loteria obsługiwana jest przez aplikację RadioSMS, zaprojektowaną specjalnie na potrzeby Radia ESKA, z wykorzystaniem autorskiej platformy SUPERMEDIA Interactive – SMConnect.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.