Forum IAB 2008 – druga edycja najciekawszej konferencji internetowej roku

Wybitni profesjonaliści od marketingu i reklamy internetowej z całej Europy po raz drugi spotkają się na  Forum IAB, które odbędzie się 6-7 listopada 2008r, w warszawskim hotelu Marriott. Konferencja będzie okazją do dyskusji o najnowszych trendach w interaktywnej reklamie i ciekawych rozwiązaniach marketingowych, które pojawiły się na rynku.
Organizowana przez IAB Polska konferencja to jedyne polskie wydarzenie w całości poświęcone interaktywnemu marketingowi i reklamie. Skupia ona marketerów, przedstawicieli branży internetowej z kraju i ze świata oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w internecie.

Tegoroczne Forum zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Wielu zagranicznych gości potwierdziło swój udział, a sukces Forum IAB 2007 skłonił organizatorów do organizacji wydarzenia 2-dniowego. W pierwszym dniu konferencji, wieczorem w klubie Platinium odbędzie się  Gala Konkursu MIXX Awards 2008– czyli rozdanie nagród za najlepsze kampanie reklamowe przeprowadzone w Internecie w 2008r.

Rejestracja na konferencję:  www.forumiab.pl

II Forum IAB + Gala MIXX (Bilet w cenie 700 zł + 22% VAT)

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu