Rugby powraca na ulice Łodzi

przez | 02/10/2008

Uliczna parada rozda łodzianom bilety na DomBank Gala Rugby
W piątek 3 października barwna parada złożona z cheerleaderek i rugbistów-animatorów ponownie przejdzie ulicami Łodzi. Jej uczestnicy zapraszać będą przechodniów na wielkie sportowe wydarzenie: DomBank Gala Rugby. O każdej pełnej godzinie dostać będzie można od nich bilet na Galę lub szalik kibica.

Sponsorowana przez DomBank Gala uświetni obchody 60-lecia klubu Budowlani Łódź oraz 40-lecia sekcji rugby. Główną atrakcję imprezy, która odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie Budowlanych, stanowić będzie mecz, który o godz. 15.00 rozegrają reprezentacje Polski i Ukrainy. To jednak nie jedyna tego dnia gratka dla fanów rugby. Gala rozpocznie się bowiem już o godz. 13.00 pojedynkiem po latach: łódzcy mistrzowie Polski z roku 1983 staną do walki z drużyną „reszty Polski”. Zaraz po nich na murawę wyjdą… kobiety – reprezentacje Polski i Litwy w rugby siedmioosobowym.

– Taka impreza wymaga odpowiedniego rozgłosu. Dlatego też nasza parada będzie i widoczna, i słyszalna – zapewnia Paulina Szwed-Dobrzyńska z DomBanku. –  Informacje o meczu będą wykrzykiwane przez megafon oraz umieszczone na transparencie niesionym przez zamykających pochód – dodaje.

Na pochód „rugbistów” trafić można będzie na Piotrkowskiej oraz w jej pobliżu, na odcinku Galeria Łódzka-Manufaktura, w godzinach 12.00-20.00. Poprzednia taka „uliczna” akcja DomBanku przyniosła spodziewany efekt: finałowy mecz I ligi rugby w czerwcu tego roku rozegrano przy pełnych trybunach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.