Nowy dział na Mobilize.pl

Z początkiem października serwis Mobilize.pl, opisujący ciekawe strony internetowe przeznaczone dla urządzeń mobilnych, aplikacje oraz gry – uruchomił nowy dział Sprzęt, poświęcony interesującym akcesoriom i technologiom. Czytelnicy znajdą w nim opisy niebanalnych urządzeń, które pozwolą w jeszcze większym stopniu cieszyć się rozrywką, informacjami i komunikacją w dowolnym miejscu.

Pierwsze tygodnie działalności Mobilize.pl we wrześniu i kilka tysięcy unikalnych odwiedzających pozwoliły na analizę tego, co najbardziej interesuje naszych czytelników. Efektem obserwacji odwiedzalności poszczególnych sekcji jest wprowadzenie nowego działu. Wierzę, że spotka się on z równym zainteresowaniem jak pozostałe – powiedział Maciej Wolski, właściciel Mobilize.pl.

Na początek wszyscy chętni mogą przeczytać o rozwiązaniu problemu, który wiele osób podaje jako przeszkodę w rozwoju mobilnej rozrywki. Większość osób wciąż korzysta z niewielkich ekranów, na których oglądanie wideo, przeglądanie internetu nie wydaje się zbyt atrakcyjne. Dwa pierwsze teksty poświęcono więc technologiom, które pozwalają na wyświetlanie obrazu w okularach. Dzięki temu korzystając ze stosunkowo lekkiego i mobilnego urządzenia, możemy cieszyć się  wrażeniami podobnymi do tych z ekranów komputerów, a nawet dużych telewizorów LCD.

Mobilize.pl to miejsce gdzie obecnie można dowiedzieć się m.in. w jaki sposób zablokować niechciane rozmowy telefoniczne, uczestniczyć w mobilnych wideokonwersacjach czy zdobyć legalny i darmowy antyradar w komórce. To także katalog ciekawych stron internetowych, przystosowanych do wyświetlania na ekranie komórki czy iPoda. Przede wszystkim jednak, to źródło codziennych informacji na temat tego, do czego może być zdolny nasz telefon komórkowy i jak go wykorzystywać, aby cieszyć się w pełni jego możliwościami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu