Kom-Pakt zwycięzcą Rankingu Partnerskiego oraz Partnerem Roku Microsoft Dynamics

24 września 2008 odbyło się podsumowanie zakończonego w czerwcu roku fiskalnego Microsoft. Kom-Pakt Sp. z o.o. – spółka z Grupy ABG – została uznana Partnerem Roku oraz wygrała Ranking Partnerski Microsoft.

Partner Roku – to tytuł przyznawany za wybitne, ponadprzeciętne osiągnięcia w danym roku fiskalnym tylko jednej firmie z kanału partnerskiego. Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez polski oddział Microsoft. Kom-Pakt otrzymał tę nagrodę po raz drugi – pierwszy raz w roku 2006.

Ranking Partnerski – powstaje na podstawie punktów przyznawanych poszczególnym partnerom za certyfikaty, aktywności, case study, sprzedaż jak również kilka innych kategorii. Kom-Pakt uzyskał pierwsze miejsce w Rankingu już trzeci raz z rzędu (czyli od kiedy funkcjonuje ranking).

W imieniu Microsoft, Tomasz Bochenek, dyrektor generalny ds. sprzedaży i marketingu Microsoft na region Europy Środkowo-Wschodniej, wystosował do władz Spółki specjalny list z gratulacjami oraz podziękowaniami za wkład Kom-Paktu w budowanie i umacnianie pozycji rynkowej rozwiązań Microsoft Dynamics wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem.

„Tytuł Partnera Roku jest przyznawany na podstawie kryteriów niemożliwych do ujęcia w skali punktowej. Ranking Partnerski opiera się zaś na podstaw łatwo policzalnych punktów uzyskiwanych z kilku różnych tytułów. Zwycięstwo Kom-Paktu w obu tak różnych klasyfikacjach jest dla nas ogromnym sukcesem i świadczy o tym, jak udany był dla nas miniony rok fiskalny Microsoft. Te sukcesy zawdzięczamy jednak przede wszystkim naszym Klientom, którym niniejszym chciałbym bardzo podziękować za okazane nam zaufanie” – mówi Jarosław Jastrzębski, wiceprezes Kom-Pakt Sp. z o.o.

W ciągu ostatnich miesięcy Kom-Pakt otrzymał również m.in. nagrodę Microsoft Dynamics President’s Club (po raz drugi) oraz został finalistą rankingu Microsoft Dynamics EMEA Partner of the Year (Microsoft wyróżnił Nagrodą Microsoft Regional Partner of the Year jedynie dziewięciu Partnerów z całego świata, w tym Kom-Pakt, jako jedyną firmę z regionu Europy Środkowo-Wschodniej). Ponadto jako pierwsza firma w Polsce Kom-Pakt przekroczył próg 100 certyfikatów w produktach Microsoft Dynamics (pracownicy firmy obecnie posiadają 104 certyfikaty dotyczące kompetencji w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics AX – następna w kolejności firma partnerska posiada ich aż o 30 mniej).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu