Radiowy konkurs Amiki

 

Amica wspólnie z MEC Access, specjalistycznym działem domu mediowego Mediaedge:cia, realizuje konkurs na antenie radia RMF FM. Począwszy od 22.09 będą trwały działania związane z nową promocją Amiki. Słuchacze RMF mają szansę wygrania nagród w postaci markowego sprzętu gospodarstwa domowego AMICA. 

Hasło konkursu brzmi „Słowo do słowa i nagroda gotowa”. Począwszy od 22 września 2008 r. słuchacze RMF FM mogą wygrać atrakcyjne urządzenia AGD. Codziennie można wygrać zestaw małego AGD Amica (czajnik + toster), a raz  w tygodniu pełne wyposażenie kuchni w urządzenia AMICA. Pomysł konkursu bazuje na popularnej zabawie łączącej produkty AMICA w ciągi skojarzeń. Słuchacze układają swoje skojarzenia od np. tostera do pralki. Każdego dnia najciekawszy ciąg skojarzeń jest premiowany nagrodą dnia. 

Konkurs promowany jest na antenie RMF FM, w serwisie www.rmf.fm, w którym słuchacze umieszczają zgłoszenia konkursowe oraz na portalu Interia.pl.

Działania konkursowe zostały przygotowane przez MEC Access (dział Mediaedge:cia realizujący między innymi działania niestandardowe, branded content, eventy) na zlecenie firmy AMICA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu