DOMO partnerem wystawy 79 m kw. De 5.5 Desingners

 

Kanał tematyczny Domo został patronem medialnym wystawy „79 m kw. 5.5 designers”, która odbędzie się w Dawnej Fabryce Wódek „Koneser” w Warszawie i potrwa od 3 października do 3 listopada bieżącego roku.

Widzowie Domo w organizowanym przez stację konkursie mogą wygrać 10 podwójnych zaproszeń na wystawę. Więcej informacji na www.domo.pl

Specjalnie dla Warszawy dizajnerzy z grupy 5.5 przygotowują projekt „79 m kw. de 5.5”, który dopiero po prezentacji u nas trafi na Biennale Dizajnu w St. Etienne.

Grupę 5.5 designers tworzy czworo projektantów: Claire Renard, Vincent Baranger, Jean-Sebastien Blanc oraz Anthony Lebosse, którzy pracują wspólnie od 2003 roku. Projektowali już dla tak prestiżowych firm jak Bernardaud, Baccarat, Legrand, Domestic. Napisano o nich książkę. Regularnie wystawiają na najbardziej prestiżowych targach dizajnu na świecie oraz w galeriach i muzeach. Ich projekt Reanime przyniósł im światową sławę i opisany został przez wszystkie periodyki o wzornictwie współczesnym na świecie – od Australii po Islandię.

Na wystawie w Warszawie – pomyślanej jako mini retrospektywa dokonań 5.5 – dizajnerzy zaaranżują swoimi projektami i realizacjami 79 m.kw. postindustrialnej przestrzeni dawnej fabryki wódek „Koneser”. 

Organizatorem wystawy jest Magazyn Praga.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu