Diagnostyka Sp. z o.o. dla przyszłych Mam

 

Diagnostyka Sp. z o.o. realizuje projekt  społeczno-medialny „Diagnostyka dla Twojej ciąży”.

Spotkanie, które odbędzie się 10 października 2008 roku w Hotelu Marriott adresowane jest do kobiet dbających o zdrowie i kondycję, które świadomie przygotowują się do macierzyństwa, chcąc tym samym bezpiecznie przejść przez ten piękny, ale zarazem trudny czas. Celem organizatorów jest przybliżenie wiedzy dotyczącej diagnostyki laboratoryjnej oraz uzmysłowienie, jak wielkie ma ona znaczenie, szczególnie w momencie, gdy kobieta przygotowuje się do tej ważnej życiowej roli – roli Mamy. Do udziału w spotkaniu zaproszono wybitnych specjalistów-ginekologów.  Wszystkie chętne Panie mogą zarejestrować się na stronie www.bezpiecznaciaza.diag.pl i skorzystać z bezpłatnego zaproszenia.

„Diagnostyka laboratoryjna jest ważną a stosunkowo mało znaną dziedziną wiedzy medycznej. Jej przybliżenie pacjentkom ma spowodować, że kobiety będą chętniej korzystały z med. diag. lab oraz może to stanowić impuls do położenia większego nacisku na badania przez opiekujących się nimi lekarzy- powiedział Michał Meller, kierownik ds. analiz marketingowych i rozwoju rynkowego , Diagnostyka Sp. z o.o.

Do współpracy przy projekcie zaproszono agencję PR Image Line Communications. Do zadań agencji należy m.in. organizacja śniadania prasowego z udziałem dziennikarzy tzw.  prasy kobiecej i zajmującej się tematyką zdrowia ,przygotowanie press- packów dla dziennikarzy ,opracowanie i prowadzenie spotkania z pacjentkami. Jest to pierwszy projekt realizowany wspólnie przez Diagnostyka Sp. z o.o. i Image Line Communications.

Diagnostyka Sp. z o.o. – największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych, która oferuje swoim Pacjentom najszerszą ofertę badań – ponad 800 różnego rodzaju testów, a poprzez dzielenie się wiedzą o swoich metodach, ich roli i znaczeniu, stara się pomagać ludziom w dbaniu o zdrowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu