Przejdź do treści

Zakończenie loterii „Zasmakuj natury z Jurajską”

 

17 sierpnia 2008 roku losowaniem nagrody głównej – 3 luksusowych wycieczek na Kubę zakończyła się loteria konsumencka „Zasmakuj natury z Jurajską”. Loteria została zorganizowana wspólnie z czasopismem dla kobiet Claudia i trwała od 16 czerwca 2008r. Zwycięzcami nagród głównych zostali: Pan Andrzej Rytelewski z Żor, Pan Mariusz Olgomiec z Wierzchlas oraz Pan Adam Bartniczak z Jeleniej Góry. W trakcie dwóch miesięcy trwania loterii „Zasmakuj natury z Jurajską” zostały również rozlosowane 3 dwuosobowe pobyty weekendowe w Spa, które trafiły do Pani Urszuli Rogala z Kleszczowa, Pani Marzeny Kaczmarek z Wieruszowa i Pana Jarosława Kozieł z Katowic. Poza nagrodami głównymi wśród uczestników rozlosowano 4000 oryginalnych ręczników plażowych.

W zakończonej promocji konsumenckiej zwycięzcami mogły zostać te osoby, które w okresie od 15 czerwca do 17 sierpnia 2008 zakupiły promocyjny produkt Jurajska i wysłały sms’a z kodem znajdującym się na wewnętrznej stronie zakrętki. Loterię promocyjną wspierała reklama w prasie kobiecej Claudia, Naj, Gala, Rodzice, Moje Gotowanie oraz w magazynach Focus i National Geographic. Równocześnie prowadzone były działania informujące w Internecie oraz akcje mailingowe. Dodatkowo punkty sprzedaży były wyposażone w plakaty i materiały POS.

Loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem konsumentów między innymi dzięki prostej formie zgłoszenia w postaci sms-a oraz udanej współpracy z czasopismem Claudia.