Rozmawiaj bez przerwy z nowym przenośnym zestawem głośnomówiącym do samochodu – Bluetooth™ HCB-108 od Sony Ericsson

 

Przedstawiony dzisiaj samochodowy zestaw głośnomówiący HCB-108 Bluetooth™ ma eleganckie, skandynawskie wzornictwo i pozwala na wygodną rozmowę, kiedy jest się w ruchu. Łatwo przymocujesz go do osłony przeciwsłonecznej w samochodzie – bez kabli, bez kłopotu i bez zamieszania. Zestaw głośnomówiący oferuje najdłuższy czas rozmowy wśród modeli dostępnych na rynku. Ponadto można go łatwo przenieść z jednego samochodu do drugiego, jeżeli na przykład często przesiadasz się z samochodu służbowego do prywatnego. Możesz go także wykorzystywać w biurze jako zestaw głośnomówiący do konferencji. Po prostu odepnij zestaw głośnomówiący, przymocuj go w innym miejscu i używaj.

„Nowy samochodowy zestaw głośnomówiący HCB-108 Bluetooth™ jest idealny dla osób, które potrzebują być w kontakcie, gdy są w ruchu. Cieszymy się zatem ogromnie, że możemy zaoferować naszym klientom produkt z tak niezrównanie długim czasem rozmowy,” powiedział Jacob Sten, Head of the accessories w Sony Ericsson. „Nowy zestaw głośnomówiący HCB-108 Bluetooth™ oferowany jest po przystępnej cenie. Dzięki temu jest on bardzo atrakcyjną propozycją dla osób, które szukają niedrogiego produktu, ale stylowego i wysokiej jakości, jakiej można spodziewać się po marce Sony Ericsson”.

Samochodowy zestaw głośnomówiący HCB-108 Bluetooth™ ma imponująco długi czas rozmowy wynoszący 25 godzin oraz czas czuwania –  do jednego miesiąca. Pozwoli on cieszyć się kryształowo czystymi rozmowami oraz nadzwyczajnej jakości dźwiękiem duplex z redukcją echa, likwidacją hałasów oraz właściwością Digital Signal Processing (DSP) dłużej niż kiedykolwiek dotąd.

Samochodowy zestaw głośnomówiący HCB-108 Bluetooth™ dostępny będzie na wybranych rynkach od początku czwartego kwartału 2008 w kolorach Black i Silver. Premierowa prezentacja odbędzie się  na ekspozycji Paris Car Show w połączeniu z marką Saab, od 4 października 2008.

Więcej informacji o innych akcesoriach samochodowych możesz dowiedzieć się na stronie: www.sonyericsson.com/car

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu