Przejdź do treści

Microsoft Office dla małych firm w specjalnej cenie 645 złotych

 

Microsoft poinformował o specjalnej ofercie, w ramach której pakiet Microsoft Office Small Business 2007 będzie dostępny w cenie 645 złotych brutto. Produkt umożliwia podniesienie produktywności oraz pomaga w zarządzaniu małą firmą. Dostępne programy są przydatne do wykonywania rutynowych zadań biurowych oraz efektywnego i scentralizowanego zarządzania informacjami o klientach i partnerach. Pakiet pozwala samodzielnie tworzyć profesjonalne kampanie oraz materiały marketingowe i zawiera: Word 2007, Excel 2007, Outlook 2007 z dodatkiem Business Contact Manager, PowerPoint 2007 oraz Publisher 2007. 

Microsoft Office to najczęściej wybierany przez użytkowników pakiet biurowy. Obecnie z pakietu Microsoft korzysta ponad 500 mln osób na całym świecie.

 

„Dzięki nowemu interfejsowi Microsoft Office 2007 obsługa programów jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza, a dobrze wyglądające dokumenty przygotowuje się szybciej i prościej” – Michał Orzoł, właściciel firmy Maora. 

 

Użytkownicy podkreślają, że atutem pakietu jest wieloletnie doświadczenie producenta, wsparcie techniczne, oraz szerokie możliwości, jakie oferuje pakiet:

  • Business Contact Manager w Outlooku. Zarządzasz wszystkimi danymi o klientach, kontaktach i transakcjach.
  • Stały dostęp do bezpłatnych dodatków i uaktualnień. Polska witryna internetowa Office Online zawiera ponad tysiąc gotowych szablonów, grafik i zdjęć oraz szkoleń. 
  • Lepsza organizacja pracy zespołu. Wspólny dostęp do zasobów, w tym kalendarzy, umawianie spotkań, rezerwacji sprzętu lub sal. 
  • Szybki dostęp do wszystkich funkcji pakietu, łatwość obsługi. 90% najczęściej używanych funkcji jest dostępnych za pomocą jednego kliknięcia z nowego menu. 
  • Bezpieczeństwo i poufność danych. Ochrona antyspamowa, zabezpieczenie przed wykradaniem informacji osobistych, nadawanie dostępu do plików.
  • Pomoc techniczna profesjonalistów. Specjaliści Microsoft pomagają rozwiązywać problemy techniczne drogą telefoniczną, przez Internet oraz w ramach grup dyskusyjnych. 
  • Usprawnione odzyskiwanie dokumentów. Dzieki Open XML w sytuacji awaryjnej odzyskasz więcej danych. 
  • Milion wierszy i 16 tysięcy kolumn w Excelu. 
  • Zapisywanie plików Microsoft Office w pdf (po zainstalowaniu bezpłatnego dodatku ze strony Microsoft). Dzięki temu można swobodnie  komunikować się z użytkownikami różnych systemów. 
  • Profesjonalne materiały marketingowe w 5 minut. Dzięki Microsoft Office Publisher w 5 minut przygotujesz broszurę firmową, ofertę czy cennik.  

„Pakiet Microsoft Office Small Business 2007 to idealne narzędzie dla małych firm ze względu na ogromną funkcjonalność odpowiadającą na główne potrzeby i oczekiwania klientów. Teraz tak bogatą funkcjonalność możemy zaoferować w naprawdę atrakcyjnej i przystępnej cenie. Jestem przekonany, że pakiet, przyczyni się do zwiększenia efektywności firm i ich pracowników, oszczędności czasu i kosztów” – powiedział Artur Smorga, dyrektor marketingu ds. małych i średnich przedsiębiorstw w polskim oddziale Microsoft. 

 

Oferta jest dostępna do wyczerpania zapasów magazynowych.

Więcej informacji na temat oferty: www.microsoft.pl/firma