Fashion Website Awards zakończony

 

Zakończyła się pierwsza edycja konkursu na najlepszą stronę internetową w branży mody. 2 września, podczas gali wręczenia Złotych Medali Międzynarodowych Targów Poznańskich, wydawnictwo Promedia ogłosiło zwycięzców konkursu.

Fashion Website Awards 2008 to konkurs, którego celem jest promocja Internetu w branży mody w Polsce. Organizatorem Konkursu jest wydawnictwo Promedia (www.promedia.biz.pl), które od 10 lat specjalizuje się w wydawaniu czasopism branżowych poświęconych modzie (kwartalniki: Moda Męska, Moda Damska, Jeans&Sportswear, Obuwie i Galanteria, Producent Odzieży).

Konkurs, adresowany do producentów i importerów działających na polskim rynku i posiadających strony internetowe w języku polskim, wyłonił zwycięzców konkursu w trzech kategoriach: odzież –  KB Firma Handlowa Bogusław Krogulski, bielizna (w tym stroje kąpielowe i pończosznictwo) – Kinga s.c. oraz obuwie i galanteria – Kazar Footwear Sp. z o.o. 

Niezależne jury, w którym zasiedli fachowcy od marketingu, mody i internetu, poprzez swój wybór zwróciło uwagę na pozytywne przykłady i najlepsze wzorce biznesowe firm branży mody, które są obecne w Internecie. Jednocześnie konkurs stanowi motywację dla tych, którzy dotychczas nie wykorzystywali Internetu jako skutecznego narzędzia marketingowego. 

Konkurs, którego sponsorem została wiodąca firma logistyczna dla branży odzieżowej – Meyer & Meyer, zakończył swoją pierwszą edycję. Sądząc po dużym zainteresowaniu firm biorących w nim udział, a także rosnącej roli Internetu w biznesie można wnioskować, że kolejna edycja wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu