Pro-Creation wykonała wizualizację bloga Dominika Kaznowskiego

 

Agencja interaktywna Pro-Creation wykonała nową kreację dla branżowego bloga prowadzonego przez Dominika Kaznowskiego. 

 

Opiniotwórczy blog kaznowski.blox.pl otrzymał od agencji interaktywnej Pro‑Creation nową wizualizację i oskryptowanie. Blog poświęcony jest trendom i analizom e‑marketingu, a jego autorem jest Dominik Kaznowski, jedna z głównych postaci polskiego rynku internetowego. Nowa kreacja została zaimplementowana na platformie blogowej Blox.pl.

 

„Możliwość stworzenia nowej wizualizacji bloga jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskim rynku internetowym to dla nas interesujące wyzwanie. Jednocześnie mogliśmy pokazać, że platforma blox.pl umożliwia wykorzystanie ciekawych projektów graficznych i zaawansowanych szablonów.” – powiedział Damian Szalewicz, wiceprezes zarządu spółki Pro-Creation.

 

„Nie chciałbym robić z unowocześnienia wyglądu blogu jakiejś wielkiej sprawy. Jednak należy pamiętać, że dzisiaj profesjonalne blogi mają niejednokrotnie większy zasięg, a na pewno wpływ na opinie, niż internetowe media branżowe. A to narzuca na blogerów pewne wymagania.”  – komentuje Dominik Kaznowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu