Patryk Rożniecki twarzą marki iriver

 

WARSZAWA, 15 września 2008.  Patryk Rożniecki, uczestnik programu „You Can Dance – Po prostu Tańcz” w TVN, został twarzą marki iriver w Polsce. W efekcie porozumienia między tancerzem a firmą MIP – polskim dystrybutorem iriver – weźmie udział w kampanii promocyjnej znanego producenta przenośnych odtwarzaczy audio i wideo.

 

Patryk Rożniecki – gwiazda drugiej edycji programu You Can Dance, jest pierwszą osobą w Polsce, która będzie promować odtwarzacze multimedialne iriver. Kampania z jego udziałem obejmie prasę, internet oraz sieci sprzedaży oferujące produkty tej marki. Utrzymana będzie w konwencji tanecznej, czyli jak najbardziej bliskiej Patrykowi.

 

Rożniecki wszystkie swoje lata młodości spędził na deskach scenicznych. Przygodę z tańcem zaczął w wieku 7 lat. Początkowo uczęszczał na szkolne lekcje tańca towarzyskiego, później został członkiem grupy tanecznej. Tańczył wolny styl nowoczesny. W poszukiwaniu nowych technik tańca, uczestniczył w wielu warsztatach tanecznych i szkoleniach. Obecnie tańczy New York style hip hop, który, jak sam twierdzi, pozwala mu najlepiej wyrazić swoją indywidualność. 

 

Tak jak wielu młodych ludzi Patryk praktycznie nie rozstaje się ze swoim przenośnym odtwarzaczem muzycznym. Na co dzień używa modelu iriver E100. W jego słuchawkach płyną dźwięki klasyki popu, muzyki elektronicznej, alternatywnej, hip hopu oraz r’n’b.

 

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z Patrykiem, ponieważ jest osobą pełną energii i pasji do tańca i muzyki. To typ ekspresyjnej osobowości, który doskonale wpisuje się w charakter marki iriver – mówi Piotr Sawicki z firmy MIP.

 

Po udziale w jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych Patryk Rożniecki stał się osobą rozpoznawalną i popularną, zwłaszcza wśród młodych osób. Ostatnio z rodzinnego Porajewa przeprowadził się do Warszawy,  gdzie zajmie się prowadzeniem warsztatów w warszawskiej szkole tańca Fun Dance Studio. Ze szkołą będzie również ściśle współpracować dystrybutor marki iriver. Planuje by uczestnicy kursów tanecznych mogli np. korzystać ze specjalnych rabatów przy zakupie odtwarzaczy.

 

Firma MIP (Multimedia Intelligent Products) istnieje od 2002 roku. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów marki iriver. Poza dystrybucją zajmuje się także promocją marki iriver w Polsce. Firma debiutowała jako importer przenośnych odtwarzaczy audio marek iriver oraz exonion. Obecnie zajmuje się autoryzowaną dystrybucją produktów firm: iriver, Cowon iAUDIO, iGO, Eten Glofiish, Zepto, MPIO, mobiBLU, DigiDock i wielu innych. MIP jest także wyłącznym importerem kilku z powyższych marek.

 

Produkty oferowane przez MIP można znaleźć na półkach wielu renomowanych sklepów, takich jak Electro World, MediaMarkt, Saturn, Sferis, MP3Store, RTV EURO AGD, Komputronik, Carrefour, Avans, Optimus czy w sieciach dystrybucyjnych Action, AB, RRC, FEN. MIP stale współpracuje z najlepszymi polskimi serwisami internetowymi, magazynami oraz telewizjami, dostarczając im sprzęt do testów oraz materiały do publikacji.

 

Marka iriver powstała w 1999 z inicjatywy Reigncom Ltd jako osobna spółka stawiająca sobie za cel podbój rynku cyfrowych odtwarzaczy audio. Oferując produkty o wysoce zaawansowanej technologii, a jednocześnie proste w obsłudze, szybko stała się liderem na arenie urządzeń cyfrowych. Poczynając od urządzeń typu iMP-350 SlimX, poprzez stały rozwój i postęp technologiczny, obecnie oferuje w pełni cyfrowe urządzenia typu ITP. Wszystkie są  projektowane i wykonywane w oparciu o innowacyjną technologię i nowoczesne wzornictwo. Misją iriver jest tworzenie nowych standardów na rynku cyfrowych rozwiązań audio.

 

Urządzenia iriver dają użytkownikom możliwość prostej zmiany oprogramowania (tzw. upgrade’u). W ten sposób mogą być ciągle wzbogacane o nowe funkcje, które klienci uznają za konieczne. iriver nieustannie pracuje nad swoimi produktami, na bieżąco dostarczając aktualizacje oprogramowania (dostępne na stronie www.iriver.pl). Wszystkie aktualizacje dostępne są na zasadach freeware, a więc użytkownik bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez długi czas może cieszyć się urządzeniem o najwyższym standardzie, dostosowanym do zmieniającej się technologii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu